fbpx

Polecamy

"K jak Kobieta" wybór miss w przedszkolu Planeta Dziecka (ZDJĘCIA)

Najwspanialsze, najukochańsze i najpiękniejsze - tymi i wieloma innymi słowami można by określić wszystkie kobiety te małe i duże. Na ten jeden wyjątkowy dzień w roku, czekają z utęsknieniem zapewne wszystkie Panie i dziewczynki.

8-go marca płeć piękna czuje się wyjątkowa, choć naszym zdaniem Dzień Kobiet powinien być obchodzony codziennie. I nie chodzi tu tylko o prezenty, kwiaty i miłe gesty, ale o zwyczajne docenianie wszystkiego tego, co robią kobiety w naszym otoczeniu. Dostrzeganie tego, jak ważna jest ich rola, jako matek, żon, sióstr, przyjaciółek, partnerek i przede wszystkim ludzi, zmagających się z przeciwnościami losu.

W naszym przedszkolu „ Planeta Dziecka” uczymy dzieci już od najmłodszych lat szacunku do kobiet i okazywania im gestów przynależnych płci tj. przepuszczania w drzwiach, ustępowania miejsca, wspierania, gdy okazują słabość.

W tym wyjątkowym dniu, jakim jest Święto Kobiet, zorganizowaliśmy w naszej placówce Wybory Miss Planety 2019r. Chcieliśmy tym samym dać każdej dziewczynce, możliwość poczucia się tego dnia jak prawdziwa księżniczka i wystąpienia przed publicznością. Oczywiście zgodnie z zasadą panującą podczas Wyborów Miss, specjalna komisja złożona z nauczycieli oraz chłopców z naszej placówki wybrała Miss Planety oraz dwie Wicemiss. Wszystkie laureatki zostały nagrodzone jak na prawdziwej gali - koroną oraz bukietem kwiatów. Pozostałe uczestniczki wyborów zostały uhonorowane kwiatami i gratulacjami.

Dzień Kobiet w „Planecie Dziecka” minął pod hasłem dobrej zabawy i wspólnego świętowania, a my mamy nadzieję, że już od dzisiaj każdego dnia, wszystkie Panie i dziewczynki będą czuły się zawsze wyjątkowe.

Miss Planety Dziecka - Tosia Szaniawska

I Wice Miss - Gabrysia Porowska

II Wice Miss - Nadia Porowska

Specjalne Wyróżnienie - Ewa Markiewicz


reklama


 

WS foto: AC, KK

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media