Polecamy

Śmiertelny wypadek na „siódemce”. Nie żyje 19-latek, dwie osoby ranne

Dachowanie na drodze krajowej nr 7 w którym zginął 19-latek (fot. materiały Policji) Dachowanie na drodze krajowej nr 7 w którym zginął 19-latek (fot. materiały Policji)

Tragedia wydarzyła się na niezmodernizowanym odcinku drogi krajowej około godziny 3:45 w niedzielę. Jedna osoba zginęła na miejscu, pozostałe dwie są ranne.

Od strony Radomia jechał ford focus, którym podróżowali trzej mężczyźni w wieku 17, 19 i 20 lat ze Skarżyska-Kamiennej. – Z nieustalonych przyczyn samochód zjechał na lewy pas ruchu, potem do rowu, gdzie dachował. 17-latek i 20-latek wydostali się z auta o własnych siłach. 19-latek niestety nie przeżył wypadku – relacjonuje Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Najmłodszego z uczestników wypadku przewieziono rannego do szpitala w Kielcach. Tam okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu w organizmie. – 20-latek trafił do szpitala w Skarżysku. Odmówił badania alkomatem, pobrano mu więc krew, żeby przebadać zawartość alkoholu w organizmie – mówi Jarosław Gwóźdź. Na razie nie wiadomo, kto prowadził samochód.

To nie jedyne tragiczne zdarzenie tego dnia na świętokrzyskich drogach. W powiecie koneckim samochód wypadł z zakrętu i wjechał do rzeki. Za kierownicą siedział 19-letni Dawid Jakubowski, wychowanek KSSPR Końskie, młodzieżowy reprezentant Polski. Więcej TUTAJ.

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media