fbpx

Polecamy

Radość i łzy! Wielki sukces SKSW (ZDJĘCIA)

23 lutego 2019 w sobotę w hali sportowej w Nysie odbyły się Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate Kyokushinkai, które zgromadziły około 200 zawodników i zawodniczek z 17 klubów z całej Polski w większości z terenów województw śląskich, opolskich etc.

Reprezentacja Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team liczyła 19 zawodników, zdobywając 18 medali indywidualnych i Pierwsze miejsce Drużynowe. To wielki sukces klubu, w tak mocno i licznie obstawionym turnieju o Mistrzostwo Opolszczyzny.

Była radość i były łzy, bowiem wielu naszych zawodników spotykało się ze sobą w finale.

Nie zawiodła na tym turnieju nasz kadrowiczka Oliwia Fornal, która swoje zwycięstwa odnosiła przed czasem to rokuje dobry wynik na Mistrzostwach Europy w Pradze, ale to jeszcze dużo czasu. Będziemy nad formą pracować i zaliczymy jeszcze kilka turniejów do tego czasu. Już w najbliższym czasie weźmiemy udział w Międzynarodowym Turnieju w Będzinie w najbliższą sobotę.

Cieszyć się trzeba z tak wielkiego sukcesu bowiem 18 medali to nie lada gratka na tak poważnej imprezie: i po długiej podróży ponad 300 km w godzinach nocnych. Zmęczeni, ale szczęśliwi odnosimy WIELKI SUKCES.

Medale zawodników SKSW:

Złote medale
1. Oliwia Fornal
2. Nikola Pieniążek
3. Zuzia Wiśniewska
4. Aleksandra Domagała
5. Oleksiak Maja
6. Albert Malik
7. Wiktoria Aleksandrowicz

Srebrne medale zdobyli
1. Angelika Skorek
2. Wiktoria Sokół
3. Antonina Pastuszko
4. Maciej Kątek
5. Zych Szymon

Brązowe medale zdobyli
1. Nadia Pieniążek
2. Julia Aleksandrowicz
3. Dominika Garbacz
4. Mikołaj Garbacz
5. Julia Domagała
6. Wiktor Janus

Drużynowo:
1. Skarżysko-Kamienna
2. Ruda Śląska
3. Opole

Mistrzostwa Opolszczyzny odbywające się w Nysie to jeden z największych i najbardziej obsadzonych turniejów na Śląsku. Zdobycie medalu na tak wielkim turnieju jest ogromnym sukcesem Na turniej do Nysy wyjechaliśmy nad ranem o 4.30 autokarem w 19 osobowym składzie zawodników w asyście rodziców trenerów i kibiców. Wszyscy startujący zawodnicy z naszego Skarżyskiego Klubu Sportów Walki pokazali hart ducha mocne przygotowanie i serce do walki.

Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy z postawy moich podopiecznych. To cudowny team, wspaniali rodzice, cudowni ludzie. Dziękuję bardzo zawodnikom za ich cudowną postawę na macie. Dziękuję rodzicom za opiekę i wyrażenie zgody na udział ich pociech w tak bardzo mocnym turnieju kibicom, którzy pojechali z nami za doping.

Teraz chwilę odpoczniemy i ruszamy na Międzynarodowy Turniej Karate do Będzina. Proszę Trzymajcie za nas kciuki. My damy z siebie wszystko nim powiemy Basta!

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, czyli dołączyć do klubu mistrzów jedynego skarżyskiego klubu karate, serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok.

Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zapisy pod numerem telefonu: 601206812 lub 501635935 oraz 516171342.

Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych. W naszym klubie można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin. Mamy także wspaniałą ofertę dla Pań w postaci TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszam do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej codziennie od godziny 17.00 oraz w naszych sekcjach w Niekłaniu Wielkim i Ostojowie. Zapisy pod numerami telefonów: 601206812, 516171342 oraz 501635935. Zajęcia prowadzą wytrawni i wybitni instruktorzy o ogromnym doświadczeniu i oddaniem dla swoje pasji.


reklama


       

SKSW

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media