Polecamy

DJ ze Skarżyska bez licencji ale z narkotykami zatrzymany

DJ ze Skarżyska bez licencji ale z narkotykami zatrzymany DJ ze Skarżyska bez licencji ale z narkotykami zatrzymany

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach wraz funkcjonariuszami Oddziału Celnego w Starachowicach oraz pracownikami ZPAV-u mając podejrzenie o nieprawidłowościach związanych z funkcjonowaniem jednego z lokali na terenie Starachowic dokonali kontroli obiektu. W wyniku tych działań funkcjonariusze odkryli szereg przestępstw i wykroczeń.

W miniony weekend policjanci wraz z funkcjonariuszami oddziału celnego i pracownikami ZPAV-u, w jednym z lokali na terenie miasta odkryli, że 36-latek, który tej nocy odtwarzał publicznie muzykę bez posiadanego uprawnienia. W związku z przestępstwem został zabezpieczony jego sprzęt w postaci nośników pamięci oraz laptopa. Ponadto przy mężczyźnie w trakcie czynności policjanci znaleźli blisko 3,5 grama białego proszku wstępnie zweryfikowanego jako amfetamina. W związku z posiadaniem narkotyków mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej został zatrzymany i osadzony w areszcie.

Wartość szkód z tytułu jego nielegalnej działalności, polegającej na nieuprawnionym kopiowaniu i rozpowszechnianiu muzyki oszacowano wstępnie na ponad 19 000 złotych. Natomiast funkcjonariusze Oddziału Celnego potwierdzili popełnienie wykroczeń polegających na prowadzeniu sprzedaży z pominięciem kasy fiskalnej oraz niedopełnienie obowiązku nadzoru przez osoby odpowiedzialne za prowadzenie lokalu, za co wystawiono mandaty karne.

DJ zatrzymany w związku z popełnieniem przestępstwa będzie tłumaczył się przed sądem.

pk / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media