Polecamy

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej 2018 - ZAPROSZENIE

Międzyszkolny Klub Sportowy GALA Skarżysko – Kamienna organizuje i ZAPRASZA sympatyków siatkówki, na Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt z okazji Mikołajek 2018.

Turniej rozegrany zostanie w sobotę 8 grudnia 2018 w kategoriach „Czwórki”, Młodziczki i Kadetki. Spotkania w kategorii Młodziczek i „Czwórek” odbędą się na hali MCSiR przy ul. Sienkiewicza 32 (od godz. 9.00), natomiast w kategorii Kadetek na hali ZSP nr 1 przy ul. Sezamkowej 23 (od godz.10.00).

W turnieju wezmą udział 24 drużyny, a MKS Gala będzie gościł drużyny z KPS Nowa Dęba, FUN Sport Kielce, Akademia Radomki Radom, KKS Kozienice, STS Sandecja Nowy Sącz, MUKS Piątka Sandomierz, SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, UKS Victoria Solec n/Wisłą i ULKS Chobrzany.

Rozgrywki w ramach turnieju będą realizowane w zakresie działalności nieodpłatnej w ramach rozwijania umiejętności technicznych i taktycznych ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcje zdrowotne, zorganizowania uczestniczkom różnorodnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności i zainteresowań sportowych oraz kształtowania pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych klubu.

Turniej jest współfinansowany przez Zarząd Województwa Świętokrzyskiego w ramach Programu pn. „Aktywne Świętokrzyskie”.

Gala Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media