Polecamy

Wielki sukces podopiecznych Zaborek-TEAM (ZDJĘCIA)

01 grudnia 2018 w sobotę w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się Open Karate Tournament Sosnowiec Cup 2018 Turniej, który zgromadził około 200 zawodników i zawodniczek z terenu całego kraju.

Reprezentacja Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team licząca 14 zawodników, zdobyła 13 medali i zajęła drugie miejsce w kategorii drużynowej wyprzedzając Tarnowskie Góry, a nieznacznie przegrywając z gospodarzami turnieju z Sosnowca.

Złote medale w kategorii kumite zdobyli

1. Wiktoria Sokół
2. Nadia Pieniążek
3. Julia Domagała
4. Szymon Zych
5. Angelika Skorek
6. Wiktoria Aleksandrowicz

Srebrne medale w kategorii kumite zdobyli

1. Julia Aleksandrowicz
2. Oliwia Fornal
3. Piotr Lisowski

Brązowy medal w kategorii kumite zdobyła

1. Albert Malik
2. Dawid Arabasz
3. Nikola Pieniążek
4. Aleksandra Domagała

Drużynowo

1. Sosnowiec
2. Skarżysko-Kamienna
3. Tarnowskie Góry

Bardzo mocno obstawiony prestiżowy turniej Sosnowiec CUP 2018 przyniósł kolejny wielki sukces naszego klubu. Na turniej do Sosnowca pojechaliśmy w 14 osobowym składzie, bowiem wielu naszych zawodników ze względu na choroby nie mogło stanąć w szeregi walczących. Teraz przygotowujemy się Polish Open Lublin 2018, które odbędzie się 16 grudnia 2018 w Lublinie.

Jestem bardzo dumny ze swoich zawodników. To cudowny team, wspaniali rodzice. Dziękuję zatem zawodnikom za ich cudowną postawę na macie, rodzicom za pomoc i opiekę podczas trwania zawodów, a szczególnie mojemu synowi Kacprowi oraz debiutantowi Wiktorowi Janus, który po miesiącu treningu pokazał się na macie z najlepszej strony nieznacznie ulegając w walce o miejsce na podium z zawodnikiem gospodarzy, ostatecznie zajął IV miejsce.

Jeszcze raz wszystkim swoim zawodnikom gratuluję odniesionego sukcesu, a rodzicom bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i opiekę.

Wszystkich chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki serdecznie zapraszam. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zapisy pod numerem telefonu: 601206812. U nas można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin. Mamy także wspaniałą ofertę dla Pań w postaci TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszam do Zespołu Szkół Technicznych al. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej codziennie od godziny 17.00 oraz w naszych sekcjach w Niekłaniu Wielkim i Ostojowie. Zapisy trwają cały rok pod numerem telefonu 601206812.

Dziękuję Wam sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski - 3 Dan. OSU.

 

ZZ

2 komentarzy

 • Zaborek
  Zaborek środa, 05 grudzień 2018 08:34 Link do komentarza

  Bardzo Dziękuję zawodnikom za postawę na macie, rodzicom i opiekunom za pomoc. Synowi Kacprowi za rozgrzewanie zawodników przed walkami. redakcji za wspaniałą fotorelację. Wszystkich chętnych zapraszam do naszego klubu.... tel. 601206812. OSU.

  Raportuj
 • Bruce Lee
  Bruce Lee poniedziałek, 03 grudzień 2018 11:14 Link do komentarza

  Szkoda, że teraz walczą same dzieci :(
  Przydałyby się sukcesy seniorów w wyższych kategoriach wagowych.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media