Polecamy

Wielki sukces skarżyskich tancerzy (zdjęcia)

W miniony weekend w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich 2018 w których brały udział wychowankowie ze skarżyskiej szkoły tańca Respect Dance.

W „Tanecznych Oskarach” w hali „Azoty” w Kędzierzynie-Koźlu wzięło udział kilkadziesiąt najlepszych par z całego kraju, które otrzymały kwalifikacje do uczestnictwa w tak wspaniałym wydarzeniu.

Reprezentantami Skarżyska na najważniejszej tanecznej imprezie w roku były dwie pary Patrycja Michalska i Wojciech Woźniak, oraz Julia Kulińska i Kacper Kleczaj.

Zmagania o tytuły w mistrzostwach prowadzone były w dziewięciu kategoriach z podziałem na poszczególne tańce. Sędzią głównym zawodów był Dariusz Dragan.

W kategorii Junior I - Patrycja i Wojtek dostali się do ścisłego finału i uplasowali się na miejscu 5 natomiast Julia i Kacper w kategorii - Junior II zajęli 13 miejsce.