Polecamy

XVII Turniej Niepodległościowy w Piłkę Nożna za nami (ZDJĘCIA)

10 i 11 listopada na boisku Orlik przy Hali Sportowej odbył się XVII Turniej Niepodległości w Piłkę Nożną, którego organizatorem było ATP w Skarżysku. W corocznym turnieju udział wzięło 12 drużyn.

Ekipy zostały podzielone na trzy grupy, w każdej z nich po 4 zespoły. Kolejnym etapem rozgrywek były ćwierćfinały, półfinały i finał.

W grupie A znalazły się ekipy: ZEORK, Kamex Kasoterminale, Toolmex Truck i Skar System. W grupie B znalazły się: Centrum Kredytowe, BMBS. Freedom Kamienna i Kamex Plus. W grupie C zagrały: Cezar, Flo Cars Biały Kamień, Piranie Mirów.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Centrum Kredytowe, która pokonała w finale ZEORK 4:1, na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Kamexu Kasoterminale, która pokonała Cezar w rzutach karnych 4:3.

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Mariusz Bartosik.

WS foto: Dariusz Ocias FOTO KADR