Polecamy

Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy I Liceum Ogólnokształcącym (ZDJĘCIA)

W środę 10 października w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego odbyło się oficjalne otwarcie nowego boiska wielofunkcyjnego.

W oficjalnym otwarciu wzięli udział: Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego- Jan Maćkowiak, Starosta Powiatu Skarżyskiego- Jerzy Żmijewski, Wicestarosta- Artur Berus, Członek Zarządu Powiatu Skarżyskiego- Katarzyna Bilska, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu- Janusz Kołodziej, Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego- Jerzy Krawczyk.

W ramach podpisanej umowy przy szkole powstało nowe, wielofunkcyjne boisko o wymiarach 40x20 m, z przeznaczeniem do piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki i tenisa ziemnego wraz z wyposażeniem i bieżnią treningową z 4 polami startowymi. W ramach robót wykonane zostały także ogrodzenie boiska, montaż ławeczek oraz cała infrastruktura techniczna z odwodnieniem terenu.

Koszt przebudowy boiska wyniósł 469.606,07 zł. Inwestycja finansowana była z dwóch źródeł - z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego w wysokości 352 204,55 zł oraz z budżetu powiatu skarżyskiego w kwocie 117 401,52 zł.

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media