Polecamy

Informacja Prezydenta Miasta w nawiązaniu do komunikatu Zarządu Celsium w sprawie Spółdzielni Mieszkaniowej

Szanowny Panie Prezesie

Z ogromnym zaniepokojeniem zapoznałem się z opublikowanym w lokalnych mediach komunikatem Zarządu CELSIUM w Skarżysku-Kamiennej, z którego wynika, iż CELSIUM odmówiło uruchomienia sezonu grzewczego w obiektach Spółdzielni Mieszkaniowej z uwagi na wysokie zadłużenie.

Jako prezydent miasta Skarżyska-Kamiennej, kierując się przede wszystkim troską o dobro i bezpieczeństwo mieszkańców, zwracam się z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i przedłożenie informacji, czy istnieje realne zagrożenie całkowitego wstrzymania dostaw ciepła.

Wyrażam głębokie przejęcie zaistniałym problemem i tym samym nadzieję, iż ta kryzysowa w moim odczuciu sytuacja dla kilku tysięcy mieszkańców zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej rozwiązana zostanie jak najszybciej, najsprawniej i bez dalszych negatywnych konsekwencji dla mieszkańców.

Z poważaniem

Prezydent Skarżyska-Kamiennej

Konrad Krönig

 

1 komentarz

  • JohnHanibalSmieth
    JohnHanibalSmieth środa, 03 październik 2018 21:32 Link do komentarza

    Tutaj nie ma sie co prosic i kajac.Ludzie placa czynsze z roku na rok coraz wieksze bo ciagle podnosza oplaty a ty dziadostwo w zarzadzie bralo kase i jak widac kradło bezczelnie.Nalezy sie tym zajac poczawszy od zamkniecia wszystkich na 48h i probowac im przypomniec pałami w celi co z kasa zrobili.Sprawa sie szybko wyjasni a jak cos bedzie brakowac to zlicytowac majatek dziadow z zarzadu bo na ban ktos z nich albo wszyscy sa w tym umaczani.Inaczej sprawa sie rypnie i po dupie dostana tylko lokatorzy na ktorych sie to finansowo odbije przeciez ktos te 5mln zl usi splacic a kto placi zawsze na koncu wszystkie oplaty? mieszkancy blokow.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media