Polecamy

Udane 6 urodziny Kombinatu Formy (ZDJĘCIA)

W sobotę, 29 września w Kombinacie Formy w Skarżysku-Kamiennej odbyły się 6 urodziny klubu podczas których wystąpił najbardziej znany DJ i producent w Polsce C-BOOL! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Zapraszamy Was już na kolejną imprezę do Kombinatu Formy, a wystąpi DJ HAZEL z okazji Halloween 27 października!

Dwukrotny zwycięzca Eska Music Awards w 2016 i 2017 roku. Jego utwór " Never Go Away" wygrał nagrodę - Eska Music Awards 2016 za najlepszy hit, a w 2017 wygrał tę samą nagrodę z utworem "Magic Symphony".

C-BooL jako DJ w swojej 19 letniej karierze zagrał w setkach klubów w Polsce i zagranicą. Swoje sety Dj-skie prezentował w takich krajach jak Niemcy, Austria, Bułgaria, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone.

W 2016 roku ukazał się singiel “Never Go Away”, który nadaje produkcjom C-BooL’a spokojniejszy, jednak nadal klubowy charakter. Singiel w Polsce uplasował się na pierwszych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów oraz był najczęściej granym nagraniem w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych, co potwierdziły najwyższe pozycje w zestawieniach list Airplay Radio i Airplay TV. Ponadto wspiął się na pierwsze miejsce w polskiej liście Shazam oraz zdobył szczyt listy TOP 50 Polish Dance Chart – czyli listy utworów najczęściej granych w klubach w Polsce. Wszystkie te osiągnięcia uczyniły go jednym z najpopopularniejszych hitów Wakacji 2016. “Never Go Away” otrzymało statuetkę Eska Music Awards 2016 w kategorii Najlepszy hit oraz nominację do Przeboju Lata RMF FM i Telewizji Polsat. Singiel otrzymał w Polsce status Diamentowej Płyty. W 2017 roku nagranie “Never Go Away” osiągnęło również wielki sukces radiowy w Rosji, wspinając się na 4-te miejsce rosyjskiej listy Airplay, a w samej Moskwie było drugim najczęściej granym nagraniem w stacjach radiowych. Grane jest również na regularnych playlistach w takich krajach jak: Austria, Czechy, Słowacja, Ukraina, Kazachstan, Litwa, Estonia I wielu innych.

Jesienią 2016 ukazał się kolejny singiel artysty nagrany z pochodzącą z Wietnamu wokalistką Giang Pham zatytułowany “Magic Symphony”. Nagranie, podobnie jak poprzedni singiel wspięło się na szczyt radiowego Airplaya w Polsce oraz otrzymało status Poczwórnej Platynowej Płyty. Nagranie podobnie jak poprzedni singiel otrzymało nagrodę Eska Music Awards 2017 w kategorii Najlepszy hit.

W roku 2017 C-BooL wydaje swój kolejny, trzeci singiel z wokalistką Giang Pham zatytułowany “DJ Is Your Second Name”. Nagranie w ciągu 2 tygodni od swojej premiery wspina się na 1 miejsce polskiej listy Shazam, 1 miejsce w Muzodajni, 2 miejsce w iTunes PL, a teledysk przekracza 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i zostaje wyróżniony przez YouTube, jako jeden z 10-ciu najpopularniejszych teleysków w Polsce w 2017 roku. Nagranie otrzymało tytuł Podwójnej Platynowej Płyty w Polsce oraz podbiło wakacyjne playlisty I stało się kolejnym z rzędu hitem wakacji od C-BooL’a Wszystkie teledyski C-BooL’a w serwisie YouTube w sumie wyświetlono już ponad 120 milionów razy.

       

mat.pras. foto: AC

1 komentarz

 • baku6
  baku6 poniedziałek, 01 październik 2018 23:53 Link do komentarza

  Bardzo ładna impreza.Ciekawe tylko dlaczego nikt nie napisał,że w trakcie właśnie tej ''wspaniałej'' imprezy jeden z ochroniarzy napadł i brutalnie pobił jednego z gości.
  Nie napisano również,że jeden z pracowników zaraz po zdarzeniu zaczął zacierać
  dowody.
  Zdarzenie to nie było odosobnionym przypadkiem,ponieważ nie po raz pierwszy
  w kombinacie formy doszło do pobicia przez ochronę.

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media