Polecamy

Stop nielegalnym wyścigom!

Funkcjonariusze ze skarżyskiej drogówki w nocy z piątku na sobotę prowadzili działania wymierzone w amatorów nielegalnych wyścigów samochodowych ulicami miasta. Łącznie policjanci skontrolowali 45 pojazdów i za przewinienia w ruchu drogowym nałożyli 23 mandaty karne. 10 kierowców pożegnało się z dowodami rejestracyjnymi z powodu złego stanu technicznego aut.

Od niedawna stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku – Kamiennej otrzymywali sygnały, że na jednej z lokalnych ulic organizowane są wyścigi samochodowe. W piątkowy wieczór i noc prowadzili działania, w trakcie których skupili swą uwagę właśnie na ten nielegalny proceder. Podczas służby policjanci skontrolowali 45 pojazdów i nałożyli na kierowców 23 mandaty karne. Ponadto zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych ze względu na zły stan techniczny aut.

Przypominamy, że organizowanie i prowadzenie wyścigów samochodowych jest możliwe tylko na specjalnie przygotowanych do tego torach wyścigowych. Ściganie się w innych miejscach jest bardzo nieodpowiedzialne, niedopuszczalne i stanowi poważne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. Policjanci będą z całą stanowczością reagować na podobne zachowania i surowo je piętnować.

Opr. JG

źródło: KPP w Skarżysku - Kamiennej

1 komentarz

  • Brrrrr
    Brrrrr poniedziałek, 17 wrzesień 2018 15:18 Link do komentarza

    A jak kuzwa zamykają tor do wyścigów jest kuzwa dobrze? I tak czy siak illegale były i będą przecież to nie taki pierwszy raz hah

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media