Polecamy

Wybili szybę w aucie i uwolnili dziecko

Kryminalni ze skarżyskiej komendy pomogli ciężarnej kobiecie w uwolnieniu 3 – letniego dziecka zatrzaśniętego w samochodzie. Policjanci wybili szybę w aucie i przekazali przestraszoną dziewczynkę pod opiekę matki.

Do zdarzenia doszło wczoraj na jednym z przysklepowych parkingów samochodowych. Około godziny 14.30 kryminalni patrolujący miasto, otrzymali informację, że w samochodzie marki Toyota znajduje się zamknięte małe dziecko. Z uwagi na wysoką temperaturę natychmiast podjęli interwencję. Na miejscu, obok samochodu zastali 39 – letnią, ciężarną mieszkankę gminy Szydłowiec. Kobieta była zdenerwowana i roztrzęsiona. Tłumaczyła, że kilkanaście minut wcześniej przez przypadek zatrzasnęła drzwi samochodu, a wewnątrz została jej 3 – letnia córka. Kluczyki i telefon komórkowy także pozostały w aucie. Stróże prawa wezwali na miejsce straż pożarną i pogotowie ratunkowe, zaś sami przystąpili do uwolnienia dziecka. Dziewczynka nie reagowała na polecenia, aby sama otworzyła drzwi, a na twarzy miała rumieńce. Policjanci podjęli decyzję o wybiciu szyby. Chwilę później 3 –latka została przebadana przez medyków, którzy dojechali na miejsce. Ostatecznie dziewczynka trafiła pod opiekę matki.

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

2 komentarzy

 • Rafał Mundek Młynarczyk
  Rafał Mundek Młynarczyk środa, 04 lipiec 2018 19:28 Link do komentarza

  Podaliście nie do końca prawdziwy przebieg tego wydarzenia. Kobieta która faktycznie zatrzasnęła dziecko w aucie nie buła ciężarna . Ciężarna była kobieta która okazała pomoc właścicielce Toyoty i jej dziecku przez wezwanie policji i użyczenie sprzętu to wybicia szyby... Faktucznie funkcjonariusze wykazali się skutecznością .

  Raportuj
 • Edyta
  Edyta środa, 04 lipiec 2018 18:10 Link do komentarza

  Widać ktoś tu podał sprzeczne informacje?raczej ciężarna pomogła innej kobiecie , która zatrzasnęła dziecko z kluczykami w samochodzie ? wzywając policję litości!!!

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media