Polecamy

Power of Science w Cisowianka Mazovia MTB w Brodnicy (ZDJĘCIA)

Tym razem Cezary Zamana dyrektor maratonu usytuował miasteczko maratonu po dwóch stronach jeziora Niskie Brodno, a ułożone trasy przez techników wiodły przepięknymi wąwozami, brzegami jezior Bachotek, Wysokie i Niskie Brodno.

Były długie podjazdy i zjazdy, kilka technicznych singli i oczywiście szutry z asfaltem, a dodatkowym utrudnieniem dla wszystkich kolaży był wiatr o prędkości dochodzącej do 15m/s. i temp 17st.C.

Zawodnicy z Power of Science wieś.co po ósmej edycji Mazovi zajmują wysokie czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej Cisowianka Mazovia MTB, co daje obiecujące wyniki na zakończenie sezonu maratonów Mazovi w Toruniu.

- Jarosław T. zameldował się na linii mety w Brodnicy 5 open /123 (egzekwio 4), a w kat. wiekowej FM6 - 1/8, kolejnym zawodnikiem przekraczającym linię mety był Piotr Cz. open 7/123, a w kat. wiek FM3 - 2/29, Elżbieta Cz. z kobiet na linii mety zameldowała się open 5/38, a w kat. wiek FKJ – 3/6.

Życzymy udanych startów i by noga podawała.

http://www.mazovia.zamanagroup.pl/wyniki.php 

Foto: Zmana, Czerski, Tarasiński, Kowalski, MojaBrodnica

#zamana #mazovia #mtb #wyscig #rajd #rower #bike #powerofscience #wies.co #czerski #tarasinski #brodnica #mazury #skarzysko

1 komentarz

  • Szopa78
    Szopa78 piątek, 06 lipiec 2018 19:31 Link do komentarza

    Czy to RODO, czy Nasi reprezentanci mają coś na sumieniu skoro brak nazwisk?

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media