Polecamy

Dwie kolizję, dwaj nietrzeźwi

Wczoraj skarżyscy i suchedniowscy policjanci ujawnili dwóch nietrzeźwych kierujących. Obaj byli sprawcami kolizji. 42 – latek w Suchedniowie wjechał w płot, natomiast w Skarżysku 53 – letni kierowca najechał na tył innego pojazdu. Obaj tłumaczyć się będą przed Sądem. Grozi im nawet 2 lata za kratkami.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 14 w Skarżysku – Kamiennej. Funkcjonariusze drogówki zostali wezwani do obsługi kolizji przy ul. Legionów. Okazało się, że kierujący osobowym volkswagenem najechał na tył samochodu marki audi, po czym oddalił się z miejsca. Mundurowi po chwili zauważyli siedzącego na pobliskim przystanku opisanego mężczyznę, który kierować miał volkswagenem. Był nim 53 – letni skarżyszczanin. Po badaniu alkomatem okazało się, że ma ponad 2, 5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto objęty było sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Odpowie zatem za popełnienie dwóch przestępstw.

2 promile alkoholu miał zaś w organizmie 42 – letni mieszaniec Suchedniowa, który przed godziną 18 wjechał samochodem marki seat w płot jednej z posesji na terenie miasta. Uszkodził 3 przęsła ogrodzenia. Suchedniowscy stróże prawa zatrzymali mu prawo jazdy.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media