Polecamy

Skarżyska Strefa Kibica – Prezydent Miasta zaprasza do kibicowania

Już w czwartek 14 czerwca rozpocznie się jedna z największych imprez sportowych na świecie. W Skarżysku – Kamiennej zapraszamy do kibicowania naszej reprezentacji w zorganizowanych strefach kibica. Skarżyszczanie w czasie Mistrzostw Świata 2018 w Rosji będą mogli wspólnie kibicować w kilku miejscach na terenie miasta. Miejskie Centrum Kultury, pod patronatem Prezydenta postanowiło umożliwić mieszkańcom wspólne kibicowanie w trakcie turnieju. Będzie to możliwe w następujących miejscach:

• Kombinat Formy, ul. Rejowska 99,
• Klub Semafor ul. Towarowa 2,
• Restauracja Zaścianek, ul. Konarskiego 68,
• Restauracja Myśliwska, ul. Wioślarska 1

- W Skarżysku - Kamiennej wspólnie z przedsiębiorcami wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Lokale, w których będzie można przeżywać piłkarskie emocje znajdują się w różnych częściach Skarżyska, tak aby mieszkańcy mogli bez problemu do nich dotrzeć, każdy z nich będzie przygotowany na pomieszczenie kilkuset osób - konkluduje Prezydent Miasta Konrad Kronig.

Do udziału w spotkaniach z relacjami live z meczów Mistrzostw Świata 2018 w Rosji oraz wspólnego kibicowania reprezentacji Polski serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Skarżyska - Kamiennej oraz gmin ościennych.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media