Polecamy

Dni Skarżyska – dzień 1 (ZDJĘCIA)

W sobotę podczas pierwszego dnia świętowania wszyscy mieszkańcy spotkali się na stadionie Ruchu.

Uroczyście pierwszy dzień Święta Miasta otworzyli: prezydent miasta Konrad Kronig, zastępca prezydenta Krzysztof Myszka oraz dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Katarzyna Michnowska-Małek. Życzyli mieszkańcom udanej zabawy, a świętowanie rozpoczęło się od występu zespołu "Perły z Lamusa".

Atrakcji nie brakowało przez kilka kolejnych godzin. Odbywały się konkursy z nagrodami, zabawy dla dzieci, koncerty i pokazy. Oprócz atrakcji na scenie, można było również skorzystać z innych propozycji, a wśród nich były: park zabaw dla najmłodszych, kino 7D,prezentacje firm i instytucji, a także coś dla podniebienia. A także występy Akademii Holistycznej, SKSW Kyokushin-Karate.

Duże zainteresowanie wzbudził prezentowany już na naszym portalu Saturator wody ufundowany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Relikt PRL – u przywędrował ponownie do Skarżyska. W odświeżonej formie, z nowoczesnym wnętrzem, z jednorazowymi kubeczkami zamiast szklanek mytych wodą krążącą w saturatorze, z lampą UV i z logiem MPWiK.

Mieszkańcy mogli sprawdzić czy lata 50 wróciły do niech za sprawą smaku wody sodowej! Była świetna!

Więcej informacji o pierwszym dniu Dni Skarżyska już wkrótce. 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media