Polecamy

Kolejne sukcesy Skarżyskich karateków (ZDJĘCIA)

03 czerwca 2018 w niedzielę w hali sportowej MCSiR w Ostrowii Mazowieckiej odbył XIV Międzynarodowy Turniej Karate, który zgromadził około 200 zawodników i zawodniczki z terenu całego kraju oraz zawodników z Kaliningradu-Rosja.

Reprezentacja Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” licząca10 zawodników, zdobyła 9 medali i zajęła trzecie miejsce w kategorii drużynowej za zawodnikami z Józefowa i zawodnikami z Ostrowi Mazowieckiej.

Złote medale w kategorii kumite zdobyli

1. Nikola Pieniążek
2. Wiktoria Sokół
3. Julia Aleksandrowicz
4. Wiktoria Aleksandrowicz

Srebrne medale w kategorii kumite zdobyli

1. Szymek Zych
2. Nadia Pieniążek
3. Albert Malik
4. Aleksandra Domagała

Brązowy medal w kategorii kumite zdobyła

1. Maja Oleksiak

Drużynowo:

1. KSW „Bushi” Józefów
2. Ostrów Mazowiecka
3. SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team Skarżysko-Kamienna

To jeden z ostatnich turniejów w tym roku treningowym przed wakacjami, w którym odnosimy kolejny wielki sukces, zdobywając trzecie miejsce drużynowo. Jedynie jedna zawodniczka naszego klubu Julia Domagała zostało tuż za podium, plasując się na miejscu IV. Na turniej do Ostrowi Mazowieckiej pojechaliśmy w skromnym 10 osobowym składzie, bowiem pozostali zawodnicy naszego klubu brali udział w pokazie na festynie rodzinnym organizowanym na Dolnej Kamiennej. Teraz przygotowujemy się do pokazu sztuk walki i samoobrony, który odbędzie się 10 października na stadionie „Ruch” z okazji obchodów Dni Skarżyska serdecznie sympatyków sztuk walki zapraszamy na nasz pokaz o godzinie 17.00.

Jestem bardzo dumny ze swoich podopiecznych, a także bardzo szczęśliwy, ponieważ turniej był bardzo mocno obstawiony zawodnikami z kraju i Rosji doświadczonymi i reprezentującymi inne federacje karate, a więc inny system szkoleniowy inną taktykę walki. Tym bardziej zdobyte medale na tym turnieju uważam za ogromny sukces. Daliśmy dowód, że jesteśmy dobrze przygotowani na każde wyzwania.

Wszystkim swoim zawodnikom gratuluję odniesionego sukcesu, a rodzicom bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i opiekę. Szczególne podziękowania dla mojego syna Kacpra, który przygotowywał zawodników do wyjścia na matę i sekundowania im podczas walki, stąd ten wielki sukces.

Wszystkich chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki serdecznie zapraszam. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zapisy pod numerem telefonu: 601206812. U nas można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, MMA, Karate-Kyokushin. Mamy także wspaniałą ofertę dla Pań w postaci TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszam także na nasz obóz sportowo-rekreacyjny, który odbywał się będzie w przepięknej nadmorskiej miejscowości w Mrzeżynie w dniach od 29 czerwca do 10 lipca. Mamy jeszcze wolne miejsca, zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu 601206812.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media