Polecamy

Sprawnym Rowerem po Europie po raz... (ZDJĘCIA)

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. W wielu szkołach jest to też jednocześnie Dzień Sportu. W Szkole Podstawowej nr 9 tradycyjnie już Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów zorganizowało imprezę „Sprawnym Rowerem po Europie”.

Imprezie „Sprawnym Rowerem po Europie” nasza telewizja patronuje od lat. Pomysłodawcą wydarzenia jest Skarżyskie Stowarzyszenie Cyklistów.
Możemy już mówić o całych rzeszach młodych ludzi, którzy wychowali się na imprezie rowerowej, którą wymyślił, wdrożył w życie i prowadzi Jerzy Stępień ze Skarżyskiego Towarzystwa Cyklistów:

- W sumie organizujemy tę imprezę po raz siedemnasty. Po raz czternasty jeździmy tutaj w SP w Pogorzałym. Nie byłoby tej imprezy, gdyby nie pomoc ze strony STC.

Dla dyrektor szkoły w Pogorzałym, festyn „Sprawnym Rowerem po Europie, stał się ważnym wydarzeniem nie tylko w życiu szkoły, ale także ościennych osiedli.

Tym razem oprócz grilla, rywalizacji sportowej, konkursów i zabaw, podczas imprezy zostali uhonorowani cykliści, którzy z różnych względów zasłużyli na wyróżnienie.

Czy impreza odbędzie się za rok? Dowiemy się już wkrótce.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media