Polecamy

Skarżyski Klub Sportów Walki wygrywa w Turku (ZDJĘCIA)

26 maja w sobotę 2018 w hali sportowej w Turku odbyły Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski, które zgromadziły zawodników i zawodniczki z dziesięciu województw z terenu całego kraju z około 30 klubów.

Ogółem w zawodach wzięło udział 300 zawodników i zawodniczek w kilku konkurencjach:… w konkurencji grapling, konkurencji kata i konkurencji kumite. Ta ostatnia konkurencja została zdominowana przez SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna.
Reprezentacja Skarżyskiego Klubu Sportów Walki licząca 21 zawodników, zdobyła 18 medali i zajęła pierwsze miejsce w kategorii drużynowej przed gospodarzami turnieju i zawodnikami z Malanowa.
Złote medale w kategorii kumite zdobyli

1. Nadia Pieniążek
2. Alan Sulima
3. Piotr Lisowski
4. Angelika Skorek
5. Zuzanna Wiśniewska
6. Wiktoria Sokół
7. Albert Malik
8. Wiktoria Aleksandrowicz

Srebrne medale w kategorii kumite zdobyli

1. Julia Aleksandrowicz
2. Maja Oleksiak
3. Jowita Mazurek
4. Aleksandra Domagała


Brązowe medale w kategorii kumite zdobyli

1. Antonina Pastuszko
2. Bartosz Jach
3. Dominika Garbacz
4. Julia Domagała
5. Białek Zuzanna
6. Mikołaj Garbacz

Drużynowo:

1. SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna
2. Turek
3. Malanów

To jeden z ostatnich turniejów w tym roku treningowym przed wakacjami, w którym odnosimy wielki sukces, zdobywając Mistrzostwo Wielkopolski w Karate Kyokushin. Jedynie 3 z 21 zawodników naszego kkliubu zostało po za podium, plasując się na miejscach od V do VIII. Planujemy wziąć udział jeszcze w turnieju w Ostrowi Mazowieckiej 03 czerwca 2018 i w Nowym Targu. W międzyczasie tj. 10 października nasz klub weźmie udział w uświetnieniu obchodów Dni Skarżyska dając wspaniały pokaz sztuki walki i samoobrony.

Jestem bardzo dumny ze swoich podopiecznych, a także bardzo szczęśliwy, ponieważ turniej był bardzo mocno obstawiony zawodnikami już doświadczonymi i reprezentującymi inne federacje karate, a więc inny system szkoleniowy inną taktykę walki. Tym bardziej zdobyte medale na tym turnieju uważam za ogromny sukces. Daliśmy dowód, że jesteśmy godnym przeciwnikiem dla innych klubów także z innych federacji. Teraz swoje przygotowanie będziemy prezentować na turnieju karate w Ostrowii Mazowieckiej 03 czerwca 2018.

Wszystkim swoim zawodnikom gratuluję odniesionego sukcesu, a rodzicom bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i opiekę. Szczególne podziękowania dla mojego syna Kacpra, który przygotowywał zawodników do wyjścia na matę i sekundowania im podczas walki, stąd ten wielki sukces.

Wszystkich chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki serdecznie zapraszam. Zapisu trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zapisy pod numerem telefonu: 601206812. U nas można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, MMA, Karate-Kyokushin. Mamy także wspaniałą ofertę dla Pań w postaci TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate i yogi.

Zapraszam także na nasz obóz sportowo-rekreacyjny, który odbywał się będzie w przepięknej nadmorskiej miejscowości w Mrzeżynie w dniach od 29 czerwca do 10 lipca. Mamy jeszcze kilka miejsc.

,

SKSW

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media