Polecamy

Britney Spears gwiazdą-niespodzianką podczas Dni Skarżyska!

Jak udało nam się dowiedzieć, zagraniczną gwiazdą-niespodzianką, która zagra podczas Dni Skarżyska będzie Britney Spears!

Negocjacje z menadżerem gwiazdy były objęte wielką tajemnicą.

- Cieszę się, że udało nam się sprowadzić gwiazdę światowego formatu na Dni Skarżyska. Podczas ostatniej wizyty w USA udało się nam skontaktować z menadżerem gwiazdy, którego babcia z pochodzenia jest Polką... Jestem wielkim fanem Britney Spears i nie mogę się już doczekać na jej przyjazd do naszego miasta - Prezydent Miasta Konrad Kronig.

Wielkie święto naszego miasta rozpocznie się już w piątek 2 czerwca – będzie to dzień otwarty w miejskich jednostkach, które przygotowują liczne, bezpłatne atrakcje (m.in. zwiedzanie Muzeum Orła Białego, specjalne seanse w MCK, zajęcia na basenie, spotkania w bibliotece, lekcje na temat wody prowadzone przez skarżyskie „Wodociągi”).

Wcześniej informowaliśmy o tym, że polską gwiazdą będzie radomski zespół IRA.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media