Polecamy

Młodzi piłkarze PAS-u zwycięzcami turnieju w Skarżysku! (FOTO)

W sobotę 18 marca w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Sienkiewicza byliśmy gospodarzami Turnieju Rocznika 2007 Piłkarskiej Akademii Skarżyska.

Na zaproszenie PAS odpowiedzieli i zawitali do nas piłkarze z Juventy Starachowice, Baszty Rytwiany, Świtu Ćmielów, Pogoni Staszów i Celsium Skarżysko.

Skarżyską akademię reprezentowały trzy zespoły!

Graliśmy systemem „każdy z każdym” mecz trwał 12 minut, dzięki czemu wszystkie drużyny rozegrały po 7 spotkań. Jest to według nas najbardziej sprawiedliwe ,bo jedna porażka bądź remis nie przekreśla szans na zwycięstwo w całych zawodach.

Wszystkie mecze małych piłkarzy przynosiły mnóstwo wrażeń, emocji i radości dla rodziców, opiekunów, trenerów i całej publiczności. Niektóre spotkania stały naprawdę na wysokim poziomie, było bardzo dużo akcji i zagrań po których dzieciaki dostawały brawa, a pamiętajmy że grały dzieci 10-cio letnie i młodsze!

- Chciałem podziękować rodzicom ,opiekunom i wszystkim którzy pomagali przy organizacji tego turnieju. Naprawdę miło było mi odbierać gratulację i komplementy za super sprawną organizację i atmosferę. – powiedział Andrzej Plucner, Prezes PAS

- To dzięki Wam moi drodzy. Dziękuje Panu zastępcy prezydenta Andrzejowi Brzezińskiemu wielkiemu przyjacielowi naszej akademii, radnym Markowi Gąsce i Adasiowi Ciokowi, którzy są zawsze chętni do pomocy i współpracy. – dodał Plucner

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media