Polecamy

VII Ogólnopolski Turniej Szaradziarski o Puchar PREZYDENTA MIASTA SKARŻYSKA-KAMIENNEJ (FOTO)

18 marca w Patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyły się po raz siódmy Ogólnopolski Turniej Szaradziarski.

Do dzisiejszego turnieju przystąpiło 28 zawodników. Każdy z uczestników w czasie 1,5 godziny miał do rozwiązania 37 zadań z dziedziny rozgrywek umysłowych przygotowanych przez członków Klubu Szaradzistów "ANAGRAM", działającego w Miejskim Centrum Kultury.

I miejsce z wynikiem 204 pkt. zdobył Dawid Kupiec z Warszawy (nagrody: puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł ufundowaną przez Piotra Zalewskiego właściciela firmy EKO-DOM i Janusza Nowaka - Zakład Usług Leśnych w Skarżysku-Kamiennej oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Marzenę Okłę-Drewnowicz).

II miejsce z wynikiem 192 pkt. zdobył Marcin Zieliński z Kielc (nagrody: puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł ufundowaną przez Bank Spółdzielczy w Suchedniowie).

III miejsce z wynikiem 192 pkt. zdobył Rafał Tałaj z Częstochowy (nagrody: puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej, nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł ufundowaną przez Miejskie Centrum Kultury oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego).

Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej dla najlepszego szaradzisty z woj. świętokrzyskiego otrzymał Marcin Zieliński z Kielc. Ponadto wylosowano nagrodę szczęścia ufundowaną przez Urząd Marszałkowski woj. świętokrzyskiego trafiła do Krzysztofa Lofka.
Jedynym reprezentantem Skarżyska był Pan Ryszard Kobryń

Urząd Miasta reprezentowała Pani sekretarz Agnieszka Winiarska.

Wszyscy zawodnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz podarunki w postaci gadżetów promujących miasto Skarżysko, Nadleśnictwo Skarżysko oraz region świętokrzyski.

Organizatorzy wszystkim darczyńcom serdecznie dziękują.

Artykuły spożywcze ufundował Supermarket KAUFLAND Polska, ciasteczka zasponsorowała piekarnia "DOM CHLEBA" ze Skarżyska-Kamiennej.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media