Trwa modernizacja oświetlenia drogowego na lampy LED ze sterowaniem w Kierzu Niedźwiedzim
- Napisane przez Diamentowy Spotter
- Skomentuj jako pierwszy!
- Dział: Fakty
- Wydrukuj
Trwa modernizacja oświetlenia drogowego na lampy LED ze sterowaniem w Kierzu Niedźwiedzim
Gmina Skarżysko Kościelne realizuje od 4 maja 2026r. zadanie pn. „Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Skarżysko Kościelne”. Po przekazaniu placu budowy Wójt Gminy Skarżysko Kościelne Jacek Bryzik wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tomaszem Winiarskim sprawdzali postępy prac modernizacji sieci oświetlenia drogowego w miejscowości Kierz Niedźwiedzi
Urząd Gminy Skarżysko Kościelne pozyskał środki finansowe w wysokości 1184 080,00 zł z programu rządowego „Rozświetlamy Polskę” na modernizację infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Skarżysko Kościelne. Wymienione zostaną wszystkie lampy na lampy LED ze sterowaniem przy wszystkich ulicach i drogach na terenie Gminy Skarżysko Kościelne. Będą to lampy nowoczesne i energooszczędne. Na dzień 8 maja 2026r. oświetlenie drogowe w sołectwie Kierz Niedźwiedzi powinno zostać w pełni zmodernizowane.



























































