fbpx

Biało-czerwony piknik na Placu Staffa [zdjęcia]

Biało-czerwony piknik na Placu Staffa [zdjęcia] Biało-czerwony piknik na Placu Staffa [zdjęcia]

Na Placu Staffa w Skarżysku-Kamiennej zorganizowano rodzinny piknik z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Mieszkańcy wspólnie uczcili święto tańcząc poloneza, grillując i wypuszczając w niebo biało-czerwone baloniki.

Wydarzenie miało nie tylko patriotyczny charakter – organizatorzy zadbali o rodzinną atmosferę i integrację sąsiedzką. Piknik stał się okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów i zabawy, łącząc pokolenia w duchu świętowania jednego z najważniejszych momentów w polskiej historii.


reklama


           

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media