fbpx

Polecamy

"Lato Ludzi z Natury": Błotne Zabawy i Kreatywne Warsztaty w Naturze (zdjęcia)

Za nami niezapomniany weekend w otoczeniu natury pełen beztroskiej radości iu zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Tak świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Błota w ramach "Lata Ludzi z Natury".

W miniony weekend, 6-7 lipca, odbyło się wyjątkowe wydarzenie "Lato Ludzi z Natury" organizowane przez Fundację Ludzie z Natury w Bazie Leśnej Oskoła. Była to wspaniała okazja do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Błota, integracji z naturą oraz spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. W sobotę i niedzielę, uczestnicy mogli korzystać z różnorodnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Błotna zjeżdżalnia, kuchnia błotna oraz plac zabaw były centrum beztroskiej zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dla tych, którzy preferowali spokojniejszy wypoczynek, czekały hamaki rozwieszone w cieniu drzew, gdzie można było zrelaksować się przy śpiewie ptaków i szumie liści. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: „To był fantastyczny weekend! Moje dzieci były zachwycone błotnymi zabawami. Wspólnie z dziećmi zrobiliśmy dzwoneczki leśne i eko-bransoletki. ” – powiedział jeden z uczestników, Pan Krzysztof.

W ramach wydarzenia, miłośnicy wędrówek mieli okazję uczestniczyć w spacerze po urokliwych zakątkach lasu, a warsztaty bębniarskie pod okiem Martyny z DolęgArt przyciągnęły wielu entuzjastów muzyki. Rodzinna sesja jogi prowadzona przez Marcina Jedynaka była doskonałym sposobem na relaks i wspólne spędzenie czasu. Dodatkowo, uczestnicy mogli brać udział w warsztatach kulinarnych z Jagodą z "Na polu u Kopra", tworzyć kosmetyki z Marysią Filipiak, odkrywać tajniki zmysłów z Dominiką Piwnik oraz uczyć się tańców latynoskich z Anią Pulut. W namiocie Nadleśnictwa Skarżysko uczestnicy mogli dowiedzieć się jak wygląda żmija zygzakowata i jak zachować się przy spotkaniu z nią. Można było również wykonać prace plastyczne z darów lasu jak eko-bransoletki, leśne dzwoneczki, lampiony. “Zależało nam na tym, aby zaoferować uczestnikom wydarzenia różne dodatkowe aktywności, jednak ich nie przebodźcować.

Już w dniu codziennym mamy wystarczająco dużo bieganiny, a podczas naszego wydarzenia zależało nam na daniu czasu rodzinom, aby mogli spędzić ten czas razem, aby budowali więzi, celebrowali wspólnie spędzony czas” podkreśla ideę wydarzenia Agata Klimek - wiceprezeska Fundacji. Wydarzenie nie odbyłoby się bez wsparcia partnerów oraz osób prowadzących warsztaty. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu "Lata Ludzi z Natury": ● Prezydentowi Skarżyska-Kamiennej, Arkadiuszowi Boguckiemu, za objęcie patronatem honorowym naszego wydarzenia.

● Partnerom wydarzenia: Gmina Skarżysko-Kamienna, Klimek Nieruchomości Sp. z o.o., MPWiK Skarżysko-Kamienna, Cukiernia Lazur, DAN rozlewnia wód gazowanych, Nadleśnictwo Skarżysko, DolęgArt oraz Na Polu u Kopra.

● Prowadzącym warsztaty: Martynie z DolęgArt, Marcinowi Jedynakowi, Jagodzie z "Na polu u Kopra", Marysi Filipak, Dominice Piwnik oraz Ani Pulut. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za obecność i wspólne świętowanie.

Do zobaczenia za trzy miesiące podczas Jesieni Ludzi z Natury!

Wszelkie szczegóły na stronie www Fundacji.

Kontakt dla prasy: 514 131 951, Agata Klimek Fundacja Ludzie z Natury Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media