fbpx

Polecamy

Rozbudowa Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej zmierza ku końcowi. 25 lipca nastąpi uroczyste otwarcie nowej powierzchni handlowej

Vendo Park w Skarżysku-Kamiennej został oddany do dyspozycji klientów w sierpniu 2022 roku. W związku z jego dużą popularnością wśród lokalnej społeczności inwestor Trei Real Estate Poland podjął decyzję o jego rozbudowie i ulokowaniu w nim sklepów kolejnych marek. Już 25 lipca nastąpi uroczyste otwarcie nowej powierzchni handlowej, a wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg różnorodnych atrakcji.

W dniu otwarcia nowego budynku Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej inwestor zaplanował wiele atrakcji skierowanych do osób, które tego dnia odwiedzą ten obiekt. Start imprezy zaplanowano na godzinę 11:00. W samo południe odbędzie się natomiast uroczystość tradycyjnego przecięcia wstęgi. Zabawa zaplanowana jest do godziny 19:00.
Atrakcje będą skierowane zarówno do starszych, jak i młodszych gości. Wśród nich wymienić można zabawy animacyjne, w tym malowanie twarzy czy modelowanie balonów, akcję „koło fortuny” (możliwość wzięcia udziału w loterii z nagrodami przy zakupach za min. 100 zł), akcję „odbierz danie” (przy zakupach za min. 100 zł uczestnicy otrzymają voucher na posiłek z foodtrucka, lemoniadę lub watę cukrową), czy fotobudkę 360o. Wydarzenie poprowadzi konferansjer, który przeprowadzi uczestników przez dzień pełen atrakcji, a także będzie wręczał im okolicznościowe gadżety. O dobry humor, szczególnie wśród najmłodszych, zadba natomiast maskotka Venduś.
 

reklama


Vendo Park Skarżysko-Kamienna_fot. materiały prasowe (2).jpg
 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Skarżyska-Kamiennej i okolic do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Będzie to doskonała okazja do miłego spędzenia dnia, zabaw, rozmów oraz skorzystania ze specjalnych promocji. To już nasz 38. Vendo Park w Polsce – mamy więc duże doświadczenie w organizowaniu tego typu eventów i jestem przekonany, że 25 lipca warto będzie odwiedzić Vendo Park Skarżysko-Kamienna,

mówi Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.

Nowo otwarta powierzchnia powiększy ofertę handlową Vendo Parku Skarżysko-Kamienna o dodatkowe marki. Dotychczas jego klienci mogli skorzystać z ofert łącznie aż 14 sklepów, w tym Biedronki, Rossmanna, KiK, Action, Media Expert, Dealz czy Pepco. To właśnie niezwykle szerokie portfolio najemców stanowi jedną z największych zalet skarżyskiego parku handlowego.
 
Krzysztof Szymański

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media