fbpx

Polecamy

Sport w klimacie PRL - piknik Stowarzyszenia Lipowa Polana (zdjęcia)

W sobotę, 6 lipca, w Lipowym Polu Plebańskim miało miejsce wyjątkowe wydarzenie pod nazwą "Sport w klimacie PRL". Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie Lipowa Polana, działające pod patronatem Wójta Gminy Skarżysko Kościelne, Jacka Bryzika. Festyn rozpoczął się o godzinie 16:00 na placu zabaw przy oczku wodnym, przyciągając licznych mieszkańców i entuzjastów retro stylu.

Goście mogli przenieść się w czasy PRL-u, dzięki muzyce z tamtej epoki granej przez DJ-ów oraz zespoły. Atmosfera była pełna energii i radości, a parkiet szybko zapełnił się tańczącymi.

Wśród wielu atrakcji znalazło się mini muzeum PRL, które wzbudziło spore zainteresowanie, prezentując eksponaty i przedmioty codziennego użytku z tamtego okresu. Odbyły się także gry i zabawy inspirowane PRL-em, a animacje dla dzieci sprawiły, że najmłodsi bawili się doskonale. Dużym powodzeniem cieszyły się wyścigi Komarków oraz pokaz mody z czasów PRL, dostarczając wielu emocji zarówno uczestnikom, jak i widzom.

Na terenie wydarzenia rozmieszczono stoiska handlowe oraz stoisko MPWiK, gdzie można było zapoznać się z ofertą lokalnych przedsiębiorców. Dla dzieci przygotowano darmowe dmuchańce, które cieszyły się nieustannym zainteresowaniem najmłodszych.

Wydarzenie "Sport w klimacie PRL" okazało się doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, powrotu do przeszłości oraz integracji lokalnej społeczności. Projekt był współfinansowany z budżetu Gminy Skarżysko Kościelne, co umożliwiło realizację tego unikalnego przedsięwzięcia.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media