fbpx

Polecamy

Sportowe wakacje ze Skarżyskim Klubem Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team

Sportowe wakacje ze Skarżyskim Klubem Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team Sportowe wakacje ze Skarżyskim Klubem Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team

W okresie wakacji Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” oferuje dzieciom, młodzieży oraz dorosłym super zajęcia sportowe, które będą prowadzić najlepsi z najlepszych w swoich dziedzinach sportowych. Już piątek trening profesjonalnego boksu poprowadzi rewelacyjny trener o bogatym doświadczeniu kiedyś zawodnik Broni
Radom, potem KSZO Ostrowiec Tomasz Miałkowski.

Innymi atrakcjami będą zajęcia z K-1 tu niespodzianka organizator sensei Zbyszek Zaborski nie chce zdradzić tajemnicy kto będzie prowadził treningi K-1, ale podkreślił na pewno nikt ze Skarżyska-Kamiennej, żaden młody człowiek a jedynie bardzo doświadczony zawodnik obecnie trener.

Na dzieci czeka także letni obóz sportowy nad polskim morzem we Władysławowie no i w sierpniu długo wyczekiwana kolejna Letnia Akademia Karate na którą zapisało się ponad 200 dzieciaków. Ze smutkiem podkreśla sensei Zbyszek, że takiej liczby osób na akademii nie przyjmie, a powodem są wysokie koszty organizacyjne i niskie zasoby finansowe klubu, a w programie Akademii przecież takie atrakcje jak:

- Tropical Island Krausnick Niemcy
- Energylandia – Zator
- Suntago Park – Mszczonów
- Park Wodny Kraków
- Jump City Hangar 646 – Warszawa

A także goście, którzy zawitają do klubu w czasie wakacji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY JUŻ W PIĄTEK 05 LIPCA GODZINA 17.00 W ZESPOLE SZKÓL TECHNICZNYCH UL. TYSIĄCLECIA 22 – BOKS ZAPRASZAMY WSZYSKICH CHĘTNYCH CHCĄCYCH POTRENOWAĆ PRAWDZIWEGO BOKSU POD OKIEM WTRAWNEGO PIĘŚCIARZA. NIE WĄŻNE GDZIE TRENUJESZ DO TEJ PORY PRZYJDŹ I TRENUJ W TYM DNIU Z NAMI TO NIC NIE KOSZTUJE.

ZAJĘCIA W WAKACJE U NAS ZA DARMO.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media