fbpx

Polecamy

Zakończył się XXVII Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Dolna Kamienna 2024 (ZDJĘCIA)

W niedzielę na „Orliku” przy SP nr 8 w Dolnej Kamiennej rozegrano finały XXVII Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Skarżyska. Zwycięzcą w kategorii trampkarz została drużyna FC Puma, w kategorii młodzik została drużyna Orły Skarżysko, w kategorii junior młodszy zwyciężyła drużyna KS Wisielce, a w kategorii junior starszy zwyciężyła drużyna Wtorek Automaty. Turniej był organizowany przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Dolna Kamienna przy współudziale radnych Marka Gąski i Adama Cioka.

W kategorii trampkarz, drugie miejsce zajęła drużyna SKS I Star 2015, a trzecie Legendy Skarżysko, na drugim miejscu wśród młodzików znalazła się drużyna PASu Skarżysko, w kategorii junior młodszy, drugie miejsce zajęła ekipa FC Turbogrosik, a trzecie miejsce zajęła drużyna Zawsze 12. W najstarszej kategorii tego turnieju junior starszy, drugie miejsce zajęła drużyna FC Kościelne, a trzecie FC Po Nalewce.

Nagrody indywidualne:

Kategoria trampkarz:

Najlepszy bramkarz: Oliwier Piwowar - Legendy Skarżysko
Najlepszy strzelec: Adam Banaczkowski SKS Star I - 15 bramek

Kategoria młodzik:

Najlepszy bramkarz: Kacper Ołub - Orły Skarżysko 
Najlepszy strzelec: Alan Senderowski Orły Skarżysko - 3 bramki

Kategoria junior młodszy:

Najlepszy bramkarz: Mateusz Dulęba
Najlepszy strzelec: Miłosz Miernik KS Wisielce - 20 bramek

Kategoria junior starszy:

Najlepszy bramkarz: Wiktor Kowal Wtorek Automaty
Najlepszy strzelec: Wiktor Kowal FC po Nalewce 18 bramek

Nagrody dla zwycięskich drużyn oraz wyróżnionych zawodników wręczyli przedstawiciele Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Dolna Kamienna: Adam Ciok, Marek Gąska, Maciej Gąska i Rafał Lisowski.

Na zawodników oraz przybyłych kibiców czekał poczęstunek – kiełbaski z grilla. Na zakończenie turnieju rozegrano towarzyski mecz pomiędzy drużyną FC Kościelne, a drużyną z Białorusi - (gościli cały tydzień na terenie Skarżyska-Kamiennej)

Wyniki:

Trampkarz

Półfinały
I - SKS Star I : SKS Star II 10 : 2(4:2)
Banaczkowski 3, Malesza 2, Mergalski 2, Krawczyk, Rębalski - Niewczas 3, Szaran

II - FC Puma : Legendy Skarżyska 4 : 2(3:0)
Y.Gotkas 3, Kwiatkowski - Niewczas, Pietrasiewicz

Mecz o III Miejsce

Legendy Skarżysko : SKS Star II 5 : 1(1:0)
Niewczs 2, Styczeń, Raczyński, Łapaj - Franczyk

Finał
SKS Star I 2015 : FC Puma 1 : 4(0:1)
Mastalerek - Y. Goktas, I.Goktas, Kwiatkowski, Piwowarski

FC Puma wystąpiła w składzie:
Igor lisowski, Yasim Goktas, Ismail Goktas, Maksym Voitiuk, Roch Chmieleski, Stasiu Pera, Mateusz Drzazga, Antoś Kwiatkowski, Krzysztof Piwowarski, Filip Morawski.

Młodzik

Finał
Orły Skarżysko : Pas Skarżysko 5 : 2(2:2)
Gluza 2, Gąska, Zalewski, Senderowski -Klimek 2, Ostoiński

Orły skarżysko wystąpiły w składzie :
Krzysztof Zalewski, Miłosz Gąska, Igor Budzeń, Kacper Ołub, Alan Senderowski, Krzysztof Zduniak, Wojciech Gluza, Hanza Eid.

Junior Młodszy

Półfinał

I - FC Turbogrosik : Orły Kościelne 8 : 0(3:0)
Brzózka 3, Nowak 2, Gołacki 2, Rusek.

II - KS Wisielce : Zawsze 12 20 : 3(9:2)
Ubysz 5. Kowalik 4, Świerczyński 3, Sz. Gielniewski, K. Gielniewski, Goliński, Dulęba, Figarski, Bębacz - Wadecki, Działak, Kałużyński.

Mecz o III Miejsce

Orły Kościelne : Zawsze 12 2 : 2(2:1) rz.k. 5 : 6
Jabłoński 2 - Wadecki, Wychowaniec.

Finał
FC Turbogrosik : KS Wisielce 1 : 2(1:0)
Nowak - Miernik, Ubysz.

W drużynie KS Wisielce wystąpili :
Szymon Gielniewski, Mateusz Dulęba, Adam Świerczyński, Adam Goliński, Kuba Gielniewski, Hubert Bębacz, Miłosz Miernik, Marcin Ubysz, Borys Figarski, Mikołaj Kowalik.

Junior Starszy

Półfinał
I - Wtorek Automaty : Samba de Janeiro 8 : 3(5:0)
Łoskot 3, Drzazga 2, Arent, Pluta, Krzepkowski - Sajecki, Sasal, Konkel,

II - FC po Nalewce : FC Kościelne 2 : 2(2:0) rz.k. 2 : 3
Goliński 2 - Kapusta,Skorek.

Mecz o III Miejsce

Samba de Janeiro : FC po Nalewce 3 : 10(0:5)
Bodo 3 - Kowal 5, Goliński 3, Wiśnios 2.

Finał
Wtorek Automaty : FC Kościelne 5 : 0(3:0)
Fuk 2, Pluta 2, Drzazga.

Wtorek Automaty wystąpiły w składzie:
Wiktor Kowal, Wiktor Grzebała, Igor Krzepkowski, Fabian Fuk, Maciej Arent, Wiktor Pluta, Kacper Drzazga, Nikodem Łoskot.

Patronat medialny nad XXVII Wakacyjnym Turniejem Piłkarskim o Mistrzostwo Skarżyska sprawował portal SpottedSkarzysko.pl.

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale nagrody oraz nagrody. 

Zadanie dofinansowane ze środków publicznych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Skarżysko-Kamienna w 2024r.

Zadanie dofinansowane w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Skarżyskiego w 2024 roku w zakresie sportu

Sponsorzy:

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
Radni Marek Gąska i Adam Ciok
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Dolna Kamienna 


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media