fbpx

Polecamy

Tłumy na Pikniku Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team. Mnóstwo atrakcji

Piknik Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team, który rozpoczął się we wtorek o godzinie 17.00 na placu Staffa obok Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zgromadził mnóstwo osób. Każdy, zarówno starszy, jak i młodszy mógł znaleźć coś dla siebie.

Na najmłodszych czekały różne atrakcje m.in.: eurobungee, zjeżdżalnie. Na miejscu znajdowała się również mała gastronomia, popcorn, wata cukrowa, napoje, woda z sokiem serwowana przez MPWiK w Skarżysku-Kamiennej.

Zarówno starsi jak i młodsi uczestnicy pikniku mogli potańczyć przy dźwiękach muzyki granej przez DJ-a Radka. Wszyscy uczestnicy pikniku, zarówno członkowie klubu jak i sympatycy klubu i osoby biorące udział mogły korzystać ze wszystkiego BEZPŁATNIE. Całość imprezy zafundował Prezes SKSW Kyokushin-Karate” sensei Zbigniew Zaborek Zaborski – 4 Dan, który powiedział, że:.. pieniądze nie mają takiej wartości jak radość dziecka uśmiech na jego twarzy. To najcenniejszy dar dla człowieka, to największa wartość, to miód na moje serce. Dodał

Zwieńczeniem imprezy był koncert gwiazdy Disco Polo Marcina Siegieńczuka z Białystoku, który przez godzinę bawił zgromadzonych swoimi przebojami, a na koniec swojego występu zaprosił dzieci na scenę i wspólnie bawiono się i śpiewano.

Organizator serdecznie Dziękuje przybyłym gościom: Radnemu Rady Miasta Skarżysko-Kamienna Panu Adamowi Ciok, Panu Bogumiłowi Pacek, Pani Dyrektor MCK Grażynie Majewskiej, mediom Panu Zbigniewowi Biber, Panu Markowi Sikora, Panu Piotrowi Stańczakowi Właścicielowi Firmy EKO-ART. Arturowi Banaszewskiemu, Właścicielowi Zakładu Mięsnego Panu Łukaszowi Lech oraz wszystkim, którzy brali udział w pikniku i zaprasza na kolejny piknik Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate”.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media