fbpx

Polecamy

630 karateka z 38 klubów z całej Polski i 12 medali Zaborek-Team (zdjęcia)

W dniu 23 marca 2024 roku w nowoczesnej hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Mielcu odbywał się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Wings Cup Mielec 2024, który zgromadził około 630 zawodników i zawodniczek z 38 klubów z całej Polski.

Turniej odbywał się na 5 matach w konkurencji kata i konkurencji kumite. Skarżyski KlubbSportów Walki „Kyokushin-Karate” reprezentowało 13 zawodników, którzy zdobyli 12 medali. Tylko jedna osoba nie zdobyła medalu i ostatecznie zajęła 5 miejsce.

To wspaniały sukces i dobry prognostyk na przyszłość. Świadectwo, że szkolenia naszych zawodników idą w dobrym kierunku. Jestem dumny ze swoich podopiecznych każdy z nich na macie zostawił swoje serce. Nikt nie oddal wali bez walki. Każdy walczył do końca. Czasami można było się spodziewać innego werdyktu niż uznali sędziowie (oczywiście na naszą korzyść) , ale z werdyktami sędziów się nie dyskutuje mówi sensei Zbigniew Zaborski..

Przed nami kolejny mocny turniej Buschi Cup w Starachowicach. Odrabiamy lekcje i jedziemy powalczyć do Starachowic.


reklama


Konkludując wspaniały turniej o bardzo wysokim poziomie, wymagający od zawodników wszelkich umiejętności, rewelacyjna organizacja, smaczne menu dla zawodników, sędziów
trenerów i oficjeli. Brawo sensei Roman Jemioło Mielecki Klub Karate Kyokushin.. Około 640 zawodników z 38 klubów z całej Polski . Zaborek Team zdobywa 12 medali. W punktacji drużynowej na punkty zajęliśmy 5 miejsce, a w punktacji medalowej 6, na 38 klubów to rewelacyjny wynik. Tym bardziej, że z naszego klubu wystartowało tylko 13 zawodników, a np. zwycięski klub KKSK Kielce wystawił około 110 zawodników w tym turnieju.

Ogólnopolski Turniej Karate Wings Cup Mielec 2024

☆Zaborek- Team☆ i jego zdobycze na tym turnieju:

Zuzanna Wiśniewska U15-16 lat kumite kat +65 kg - złoto

Angelika Skorek U 15-16 lat kumite kat do 65 kg złoto

Wiktoria Aleksandrowicz U15-16 lat kumite do 60 kg złoto

Bartosz Gładyś junior kumite kat 75kg srebro

Marcel Banaczkowski dzieci U9-10 lat kat + 40 kg srebro

Zuzanna Karpeta dzieci U9-10 lat kat do 30 kg brąz

Jessica Skorek dzieci U9-10 lat kat do 35 kg brąz

Szymon Libich dzieci U9-10 lat kat do 40 kg brąz

Jakub Adamski młodzik U13-14 lat kat do 55 kg - brąz

Dominik Potępa młodzik U13-14 lat kat do 60 kg - brąz

Jakub Adamski młodzik U13-14 lat kat kata - brąz

Wiktoria Sokół junior kat do 55kg brąz

- Maja Oleksiak tym razem bez medalu, ale po wspaniałych walkach ostatecznie na 5
miejscu.

To największy turniej w tym roku, ponad 630 zawodników z 38 klubów z całej Polski. BRAWO Zaborek - Team Skarżyski Klub Sportów Walki jest jedynym licencjonowanym skarżyskim klubem karate do którego serdecznie Zapraszamy.

Tel. 601206812. Powiększajmy grono najlepszych OSU.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media