fbpx

Polecamy

34-latek i 40-latek wpadli ze znaczną ilością amfetaminy

Funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego starachowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o związek z narkotykowym procederem. W środę w ubiegłym tygodniu w ręce mundurowych wpadł 40- latek. Posiadał on ponad 460 gramów białego proszku, wstępnie zweryfikowanego jako amfetamina. Natomiast wczoraj funkcjonariusze złożyli wizytę 34-latkowi, u którego zabezpieczonych zostało blisko 280 gramów marihuany, ponad 205 gramów amfetaminy oraz blisko 33 gramy substancji MDMA.

W ostatnim czasie stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wzięli pod lupę dwóch mieszkańców miasta. Kryminalni mieli informacje, że 40 i 34-latek mogą posiadać znaczne ilości zabronionych substancji. W tamtym tygodniu, a dokładnie w środę, policjanci złożyli wizytę starszemu z mężczyzn. 40-latek miał już w przeszłości kłopoty z prawem, jednakże niczego go to nie nauczyło, ponieważ w jego mieszkaniu stróże prawa zabezpieczyli ponad 460 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego przystąpili do sprawdzania informacji o działalności 34- latka. W pomieszczeniach zajmowanych przez mieszkańca Starachowic policjanci natrafili na blisko 280 gramów suszu roślinnego, wstępnie zweryfikowanego jako marihuana, ponad 205 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina oraz blisko 33 gramy substancji MDMA.

Obaj mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi im nawet 10 lat więzienia. Wobec starszego z mężczyzn zastosowane zostały wolnościowe środki zapobiegawcze.

 


reklama


PK / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media