fbpx

Polecamy

Plac budowy przekazany. Powiat Skarżyski rozpoczyna rozbudowę Al. Tysiąclecia w Skarżysku. Od 22 lutego zmiana w organizacji ruchu na czas trwania inwestycji

Zarząd Dróg Powiatowych w Skarżysku-Kamiennej przy udziale przedstawicieli Zarządu Powiatu Skarżyskiego – starosty Artura Berusa oraz członków – Tadeusza Bałchanowskiego i Adama Cioka  przekazał, we wtorek 20 lutego, plac budowy firmie Budromost-Starachowice, która rozbuduje Aleję Tysiąclecia w Skarżysku-Kamiennej na odcinku od skrzyżowania z Aleją Piłsudskiego do skrzyżowania z ulicą Sokolą. W związku z tym już od najbliższego czwartku, 22 lutego 2024 r. nastąpi zmiana w organizacji ruchu, na czas realizacji inwestycji.

Jak informuje starosta Artur Berus w ramach zmiany organizacji ruchu:

  1. Zamknięty zostanie całkowicie dla ruchu kołowego odcinek Al. Tysiąclecia od skrzyżowania z Al. Marszałka J. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Sokolą.
  2. Zablokowany zostanie wyjazd do Tysiąclecia z ulic: Sporna i Bankowa.
  3. Zmienione zostaną trasy linii autobusowych przebiegających przez Al. Tysiąclecia. Linie te przebiegną trasą:

Al. Marszałka J. Piłsudskiego – Al. Niepodległości (para przystanków autobusowych przy obiekcie handlowym Mrówka) – ul. Sokola (przystanki autobusowe przy domu handlowym „Bartek”).

  1. Na odcinku Al. M. J. Piłsudskiego na wysokości wjazdu do budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza, usytuowana zostanie para tymczasowych przystanków autobusowych dla obu kierunków jazdy.
  2. Zakaz wjazdu w Al. Tysiąclecia nie dotyczyć będzie pojazdów budowy oraz mieszkańców.
  3. Obsługa Banku Pekao odbywać się będzie od strony Nowego Manhattanu.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji – styczeń 2025 r.

Za utrudnienia przepraszamy.


reklama


przekazanie placu budowysprzęt wykonawcy wjechał na plac budowysprzęt wykonawcy wjechał na plac budowyal. Tysiąclecia do rozbudowy

PS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media