fbpx

Polecamy

Kapela ze Skarżyska "Taka Paka" zagrała charytatywnie dla Marcina Połczyńskiego (ZDJĘCIA)

We wtorek, 6 lutego, w sali kawiarnianej MCK w Skarżysku-Kamiennej zorganizowano koncert charytatywny dla Marcina Połczyńskiego. Organizatorami koncertu była Kapela Taka Paka ze Skarżyska, Radny Rady Powiatu Adam Ciok i Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Sala kawiarni wypełniła się w całości, a podczas koncertu przyjaciele Marcina z klubu Road Runners MC zebrali ponad 1000 zł na jego rehabilitacje i lecznie.

Marcin Połczyński jest mieszkańcem Skarżyska, który uległ poważnemu wypadkowi. Potrzeba wiele pieniędzy na jego leczenie i rehabilitację, a także wsparcie dla jego bliskich. Skarżyszczanin, znany z działalności w środowisku motocyklowym i żeglarskim, jest bowiem jedynym żywicielem rodziny. Ruszyła zbiórka internetowa, na której możemy wesprzeć człowieka, który sam też pomaga innym.

Marcina Połczyńskiego wiele osób kojarzy z motocyklami. To chyba jego największa życiowa pasja. Najczęściej widywany właśnie na jednośladzie, ubrany w motocyklową kamizelkę Road Runners MC.

Kapela Taka Paka wystąpiła w składzie: Mariusz Dołowy – banjo, Marek Stępień – gitara, Jacek Miernik – akordeon Jarosław Wiśnios – kontrabas Janusz Szostak – perkusja Zbigniew Lasota – saksofon. Gościnnie zaśpiewała Julia Wiśnios oraz Agnieszka Zarębska-Dusznik.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media