fbpx

Polecamy

Pokaz magii – iluzji na rozpoczęcie XXIV Zimowej Akademii Karate

Sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski organizator Zimowych i Letnich Akademii Karate serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, dzieci młodzież i dorosłych do Zespołu Szkól Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w dniu 12 lutego na godzinę 11.00 na BEZPŁATNY POKAZ MAGII – ILUZJI wykonywany przez jednego z najlepszych polskich iluzjonistów.

Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna, Pana Prezydenta, firmy Wtórpol, Starostwa Powiatowego oraz Pana Adama Ciok mogę bezpłatnie zafundować dzieciom młodzieży i wszystkim chętnym na rozpoczęcie ferii zimowych ten pokaz iluzji. Zapraszam każdego kto chce zobaczyć naprawdę fajny program i to za darmo!!! Konkluduje sensei Zbyszek Zaborski.
Nie musisz brać udziału w Zimowej Akademii Karate. Przyjdź na seans iluzji. Nie trzeba rezerwować miejsc każdy się zmieści. Bowiem pokaz odbędzie się na sali
gimnastycznej ZST ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej. Po pokazie iluzji każdy obecny otrzyma gratis od Pana Iluzjonisty.

Takiej cudownej oferty ( za darmo) na rozpoczęcie ferii zimowych nie zapewni Ci nikt, a jedynie Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate"; Zaborek-Team.

Czekamy na Was.

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media