fbpx

Polecamy

Zamieszkaj w inwestycji Panorama Struga Radom. Widok na najwyższy poziom

W Radomiu rozpoczęła się inwestycja, która powinna zainteresować wszystkich poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Apartamentowiec Panorama Struga oferuje 189 przestrzennych, wysokich mieszkań o powierzchni nawet do 84 m2.

Nowa era komfortu w świetnej lokalizacji

Tam, gdzie kiedyś mieściła się siedziba Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej obecnie powstaje nowoczesny, komfortowy apartamentowiec. Panorama Struga to miejsce, przy planowaniu którego zadbano o połączenie wygody, luksusu, elegancji i natury.

- W Trust Investment pojęcie komfortu odmieniamy przez wszystkie przypadki i rozumiemy je bardzo szeroko. Komfort to nie tylko wygodnie rozplanowane czy urządzone mieszkanie. To możliwość́ załatwienia wszystkich codziennych spraw w miejscu zamieszkania, wygodne i szybkie dotarcia w różne części miasta, ale też dogodne połączenie z innymi ośrodkami.

Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal centrum miasta, 10 minut od Parku Leśniczówka.

- Na miejscu znajduje się wszystko co jest niezbędne do wygodnego życia funkcjonowania na co dzień; szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia czy sklepy. Dobre połączenie ze ścisłym centrum zapewnia rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, z kolei bliskość dróg wylotowych zapewnia możliwość sprawnego wydostania się z miasta niemal w każdym kierunku.

Mieszkania z wizją

189 mieszkań o metrażu od 25 do nawet 84 m2, wysokie okna i narożne przeszklenia – to tworzy miejsce, które sprzyja dobrej codzienności.

Z wysokością sufitów sięgającą 270 centymetrów stworzyliśmy miejsce, które sprawia wrażenie jeszcze bardziej przestronnego i wyjątkowego.

Każdy metr kwadratowy został przemyślany i zoptymalizowany, by zapewnić wygodę i funkcjonalność. Przestronny układ pomieszczeń sprawia, że miejsce to staje się idealnym do życia dla osób poszukujących harmonii między elegancją a praktycznością. Te mieszkania to więcej niż tylko ściany i okna - to wyjątkowa kompozycja jasnych, przestronnych wnętrz, które pozwolą zanurzyć się w atmosferze spokoju i wygody.

- 10 minut od Parku Leśniczówka, blisko centrum miasta, ze wszystkim co potrzebne na co dzień w zasięgu ręki. Taka jest Panorama Struga - inwestycja skrojona na miarę oczekiwań najbardziej wymagających mieszkańców Radomia. Panorama Struga to nie tylko mądrze i efektownie zaprojektowana inwestycja. To przede inwestycja skupiona na realnych potrzebach jej mieszkańców; mieszkania są rozkładowe, a dzięki wysokim oknom oraz narożnym przeszkleniom są znakomicie doświetlone. W inwestycji dostępnych jest wiele naziemnych oraz podziemnych miejsc postojowych, a dla dzieci przewidziany został sprzyjający beztroskiemu spędzaniu czasu plac zabaw. Z pewnością jednym z wyróżników inwestycji są zachwycające widoki oferowane przez mieszkania znajdujące się na górnych kondygnacjach. Nazwa zobowiązuje.

Zaufany inwestor

Trust Investment to firma, która ceni sobie kompleksowe podejście do projektów inwestycyjnych. Oprócz Radomia, możesz spotkać ich inwestycje także w Częstochowie, Kielcach i Gliwicach. Warto zauważyć, że Trust Investment angażuje się od samego początku, począwszy od zakupu terenu, przez budowę, aż do przekazania kluczy właścicielowi lub najemcy. Dla nich człowiek jest najważniejszy, dlatego podejście biznesowe traktują jak misję.

Jeśli jesteś zainteresowany tą wyjątkową inwestycją, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.trustinvestment.pl/mieszkania/radom/panorama-struga lub do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 600 700 630.

Nie przegap okazji, Panorama Struga w Radomiu to miejsce, gdzie komfort, luksus i przyroda spotykają się w jednym, magicznym miejscu!


reklama


art. sponsorowany

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media