fbpx

Polecamy

Wszystkich Świętych - zmiany w organizacji ruchu

W związku ze Świętem Zmarłych w dniu 1 listopada w okolicach cmentarzy na terenie powiatu skarżyskiego nastąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego.

Jak co roku w rejonie niektórych powiatowych nekropolii nastąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego. Na terenie miasta obowiązywać w dniu 1 listopada przez całą dobę.

Dla kierowców istotną zmianą jest otwarcie do użytku ronda u zbiegu ulic: 1 Maja i Towarowej. Ułatwi to dojazd m.in. do cmentarza na ul. Łyżwy. Przy tej nekropolii przejazd ulicą Langiewicza będzie możliwy tylko od strony pętli autobusowej w kierunku ulicy
1 Maja. Autobusy komunikacji miejskiej będą miały przywilej kursowania jak co dzień.

Przy cmentarzu na osiedlu Zachodnie wyłączony z ruchu samochodowego będzie odcinek ulicy Spokojnej biegnący wzdłuż muru cmentarnego łączący starą i nową cześć nekropolii. Do steraj części dojedziemy od ulicy Cmentarnej, zaś do nowej tylko od ulicy Staffa.

W Suchedniowie w dniu 1 listopada nie przejedziemy ulicą Cmentarną.

W Bliżynie wyłączony z ruchu będzie odcinek ulicy Piaskowej przyległy do cmentarza. Dojazd od strony szkoły i od strony ulicy Kamiennej.

W Łącznej obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy od strony kościoła w kierunku cmentarza. Dojazd do cmentarza od starej drogi E 7 nie będzie możliwy.

Przy wszystkich nekropoliach nad bezpieczeństwem czuwać będą policjanci, którzy w razie konieczności podejmować będą ręczną regulację ruchu drogowego.


reklama


JG / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media