fbpx

Polecamy

Zanurkował w stercie kartonów, ale wolności nie obronił (wideo)

Kryminalni ze skarżyskiej komendy zatrzymali dziś o poranku 26-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna spędzi za kratkami najbliższe dziesięć miesięcy. To kara za oszustwo oraz niestosowanie się do wyroku sądu. Aby uchronić wolność skarżyszczanin skrył się w piwnicy pod stertą kartonów i płyt pilśniowych. Fortel się nie powiódł i poszukiwany skończył w celi.

Stare przysłowie o tonącym, co brzytwy się chwyta, bez wątpienia mogło by posłużyć jako tytuł poniższej historii. Skarżyscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób mieli podejrzenia, że poszukiwany od kilku miesięcy listem gończym 33-latek, może ukrywać się w miejscu zamieszkania. O poranku kryminalni pojechali na miejsce, ale obecna w domu kobieta odmówiła wpuszczenia mundurowych do mieszkania. Po negocjacjach i zapowiedzi wejścia siłowego właścicielka otworzyła drzwi. Stróże prawa skrupulatnie sprawdzili każde pomieszczenie mając niemal pewność, że gdzieś ukrywa się figurant. Uwagę poszukiwaczy zwróciła sterta kartonów i płyt pilśniowych w pomieszczeniu piwnicznym na opał. Ten trop okazał się właściwy. Kiedy funkcjonariusze odrzucili drewno i makulaturę, na podłodze ujrzeli leżącego 33-latka. Mężczyzna nie stawiał oporu i trafił do celi policyjnego aresztu.

Jeszcze dziś trafi do zakładu karnego. W odosobnieniu będzie przebywał przez najbliższe dziesięć miesięcy. Musi odpokutować karę za oszustwo i niestosowanie się do sądowego wyroku.


reklama


JG / KPP

2 komentarzy

 • mem
  mem poniedziałek, 30 październik 2023 13:11 Link do komentarza

  znaleźli nie tego co trzeba, albo chłop się zestarzał w tych kartonach :)

  Raportuj
 • Natalia
  Natalia sobota, 28 październik 2023 13:11 Link do komentarza

  Masakra, kto to w ogóle pisze.. to ile w końcu miał lat 26 czy 33 .... ?

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media