fbpx

Polecamy

Premiera Mikołaj Janowski "Life on a Swing"

23 września 2023 Mikołaj 'Mikesz' Janowski, utalentowany muzyk i multiinstrumentalista, zagrał po raz pierwszy na scenie swój długo oczekiwany album zatytułowany 'Life on a Swing'.

Mikołaj Janowski, znany również jako Mikesz, to artysta, który zyskał uznanie za swój wszechstronny talent muzyczny. Wcześniej uczestniczył w tworzeniu dwóch płyt ze Studium Instrumentów Etnicznych i miał swój wkład w nagrywanie płyty "7 Bajek" formacji Małe S.I.E. Teraz przychodzi z autorską płytą, której tytuł "Life on a Swing" kryje w sobie mnóstwo różnorodnych gatunków muzycznych, w tym minimal jazz, reggae, electro, hip-hop. Prace nad albumem trwały od 2018 do 2023 roku, co świadczy o zaangażowaniu artysty w stworzenie czegoś wyjątkowego.
To, co czyni ten album jeszcze bardziej wyjątkowym, to liczne kolaboracje z utalentowanymi wokalistami, wśród których znajdują się Monika Sawicka, Magdalena Sitkowska, Aya Nayah, Margarita Udovichenko, Ricky Lion, Sinsen, Metrowy. Instrumentalne wsparcie dostarczyli Aleksandra Gospodarczyk na skrzypcach, Noumassa Balani Dembele na korze, Michał Szergiel na basie, Hubert Drążek na instrumentach perkusyjnych, a także Marcin Kwazar, który współprodukował album. To imponujące zespołowe wysiłki, które zaowocowały wyjątkowymi kompozycjami.

Podczas premiery albumu Mikołaj Janowski i jego utalentowani goście wystąpili na scenie BARdzo Bardzo, by zaprezentować efekt swojej czteroletniej pracy. To wydarzenie muzyczne, które nie tylko spełniły marzenia samego artysty, ale również dostarczyło niezapomnianych wrażeń słuchaczom. Rozkład jazdy koncertu obejmowało występy innych utalentowanych artystów, w tym Phao Sanato, Green Jesus, Kwazar, oraz Shoshana Rogala.

<img src="/images/photos/2023/10/4.jpg" alt="" />

Podsumowując, Mikołaj "Mikesz" Janowski przynosi na scenę muzyczną coś nowego i niezwykle inspirującego. Jego album "Life on a Swing" to połączenie różnorodnych gatunków i talentów, które zostaną na długo w pamięci słuchacza. Ta płyta jest dowodem na to, że marzenia można spełnić, a pasja do muzyki może prowadzić do wyjątkowych osiągnięć artystycznych.

Link do płyty:
 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media