fbpx

Polecamy

Kolejny sukces SKSW „Kyokushin-Karate" tym razem w Żorach (ZDJĘCIA)

23 września 2023 w hali sportowej w Żorach na śląsku odbywał się kolejny już IX Turnieju Karate Kyokushin, który zgromadził około 300 karateka z 35 klubów z całej Polski. Skarżyski klub reprezentowało 11 zawodników i zawodniczek.

Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” zdobyli 8 medali indywidualnych zdobywając 3 złote medale, 3 srebrne 2 brązowe medale i 3 miejsca punktowane od 5 do 8.

Złote medale w zdobyli :

1. Zuzanna Wiśniewska
2. Jessica Skorek
3. Wiktoria Aleksandrowicz

Srebrne medale zdobyli:

1. Zuzanna Karpeta
2. Angelika Skorek
3. Olaf Piwowarczyk

Brązowe Medale zdobyli:

1. Wiktoria Sokół
2. Jakub Adamski

Miejsca punktowane V-VII zdobyli

1. Antonina Pastuszko
2. Dominik Potępa
3. Maja Oleksiak

To drugi wielki sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” w sezonie startowym 2023/2024, który się właśnie rozpoczął. To dobry prognostyk na dobry wynik na naszym skarżyskim turnieju, który odbędzie się 07 października 2023 tym razem w hali sportowej w Suchedniowie. Dziękuję rodzicom, opiekunom oraz zawodnikom za cudowną postawę na macie i rewelacyjną promocję naszego miasta. To sukces nas wszystkich rodziców, dzieci, opiekunów. Przed nami kolejne turnieje dodaje sensei Zaborski jednocześnie. Przed nami mocny turniej w Sieradzu już 30 września 2023. Nie jeździmy na niszowe turnieje, takie organizujemy sobie wewnątrz klubu. Mocne turnieje są lekcją z których można się wiele nauczyć, poprawić błędy etc. Pod wrażenie walk byłem powracającego na treningi Olafa Piwowarczyka dodaje Zaborski, który stoczył wspaniałe trzy walki, w finale zabrakło tlenu. Mimo to walczył do końca przegrywając swoją walkę finałową stosunkiem głosów 3 do 2. Będzie lepiej kończy swoją wypowiedż trener SKSW „Kyokushin-Karate” sensei Zbigniew „:Zaborek” Zaborski 4 Dan.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media