fbpx

Polecamy

Automaty do gier w depozycie służb. Wpadła poszukiwana z narkotykami

Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku - Kamiennej wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Kielcach na terenie Skarżyska zabezpieczyli 7 automatów do nielegalnych gier hazardowych. Ponadto do depozytu służb trafiło blisko 900 złotych. Policjanci zatrzymali pracownicę nielegalnego salonu. 38-latka z powiatu starachowickiego była poszukiwana i miała przy sobie pięć gramów amfetaminy.

Skarżyscy policjanci stawiający na co dzień czoła przestępczości gospodarczej wraz z funkcjonariuszami celno - skarbowymi po raz kolejny przeprowadzili wspólne działania wymierzone w nielegalną działalność hazardową. W środę w jednym z lokali na terenie Skarżyska stróże prawa ujawnili 7 automatów do gier hazardowych i zabezpieczyli blisko 900 zł. Na miejscu mundurowi zatrzymali 38-letnią pracownicę nielegalnego kasyna. Mieszkanka powiatu starachowickiego była poszukiwana. Za niezapłaconą grzywnę musi trafić do aresztu na 25 dni. Ponadto kobieta posiadała przy sobie około pięciu gramów białego proszku wstępnie zakwalifikowanego jako amfetamina. Ujawnione urządzenia oraz gotówkę zabezpieczyli funkcjonariusze Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego, a 38-latka trafiła za kratki.

Za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara do trzech lat więzienia oraz wysoka grzywna. Także trzy lata w odosobnieniu finalnie może spędzić zatrzymana kobieta.


reklama


JG / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media