fbpx

Polecamy

Protor Dziki z przytupem zakończyli sezon w B-Klasie (ZDJĘCIA)

W niedzielę, 11 czerwca Protor Dziki Skarżysko-Kamienna podejmował na własnym stadionie ekipę Kamiennej Woli, mecz odbył się w ramach 18. kolejki spotkań B klasy, grupy I. Po raz kolejny lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali ekipę gości 5:0. Bramki dla Protor Dziki Skarżysko-Kamienna zdobyli: Gładyś, Dulemba-2, Ozan, Winter.

Z okazji zakończenia sezonu Dziki przygotowały z tej okazji zorganizowano festyn rodzinny, podczas którego można było zobaczyć sportowe samochody oraz motocykle, kupić gorącą kiełbaskę, posłuchać muzyki oraz wziąć udział w konkursach i zabawach zorganizowanych dla najmłodszych.

- Jak kończyć debiutancki sezon na boiskach Serie B to z przytupem. W ostatnim meczu kampanii 2022/2023 nie daliśmy  szans ekipie z Kamiennej Woli. Podczas niedzielnego spotkania nie pozwoliliśmy za bardzo rozwinąć skrzydeł drużynie przeciwnej,a na taką grę patrzy się z przyjemnością. Cieszę się, że zakończyliśmy sezon wygraną. Sporo założeń w sezonie udało nam się zrealizować , oczywiście były niedociągnięcia, ale nie chciałbym się nad tym rozwodzić. Gratuluje moim zawodnikom!W pełni zasłużyli na ten awans. Kończymy rozgrywki z optymizmem patrząc w przyszłość…? ostatecznie jestem zadowolony z tego jak zespół rozwinął się w trakcie sezonu.Trzeba się wzmocnić. Nie chciałbym mówić ilu zawodników przyjdzie. To jest jednak naturalne, że będą zmiany. Każdy zespół o nich myśli. Dlatego myślimy o wzmocnieniach, żeby była  świeża krew, bo to zawsze zmienia zespół, podnosi poziom rywalizacji. - powiedział trener Arkadiusz Kądziela

Zdjęcia dzięki uprzejmości Dariusza Ociasa/FOTO KADR


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media