fbpx

Polecamy

Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 1 na Dzień Dziecka (ZDJĘCIA)

W piątek 2 czerwca w Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Wandy Chotomskiej w Skarżysku–Kamiennej odbył się festyn rodzinny pod patronatem Prezydenta Miasta. Na uroczystość zaproszono rodziców, dzieci i wszystkich sympatyków przedszkola.

Podczas festynu było mnóstwo atrakcji przygotowanych przez pracowników przedszkola i żłobka oraz radę rodziców. Dzieci z poszczególnych grup wiekowych prezentowały swoje umiejętności artystyczne.

W programie występów pojawiły się piosenki, wiersze, zabawy i tańce. Dużą atrakcją dla dzieci były dmuchane zabawki, malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych oraz konkursy. Zainteresowaniem cieszył się kącik gastronomiczny. Gościliśmy również przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Powiatowej Policji.

Podczas festynu przedszkole włączyło się w obchody 100 lecia istnienia naszego miasta: placówka przygotowała herb miasta z żywych kwiatów, galerię zdjęć, prace plastyczne wykonane przez dzieci oraz układ taneczny do piosenki o Skarżysku Patrycji Zarychty. Rodzice wraz ze swoimi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzać swój wolny czas.


reklama


 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media