fbpx

Polecamy

Pięć razy okradał szafkę kolegi z pracy (wideo)

Skarżyscy policjanci rozliczyli 25-letniego włamywacza. Na przestrzeni miesiąca mieszkaniec Skarżyska – Kamiennej pięciokrotnie włamywał się do szafki pracowniczej w jednym z miejscowych zakładów pracy. Jego łupem łącznie padło blisko 800 złotych. Wpadł, bo pokrzywdzony zamontował w szafce kamerkę. Teraz nieuczciwemu „koledze z pracy” grozi nawet dziesięć lat za kratkami.

W piątek 33-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego powiadomił skarżyskich policjantów o włamaniach do jego szafki pracowniczej.

Rzecz miała miejsce w jednej z firm na ternie Skarżyska – Kamiennej. Na przestrzeni miesiąca ktoś pięciokrotnie włamywał się do szafki pokrzywdzonego i z jego portfela kradł różne sumy pieniędzy. Łącznie zginęło blisko 800 złotych. Po czterech włamaniach 33-latek zamontował w szafce kamerkę. Urządzenie zadziałało prawidłowo i podczas piątego przestępstwa zarejestrowało oblicze włamywacza. Okazał się nim inny pracownik zakładu. Policjanci zatrzymali 25-letniego skarżyszczanina. Zabezpieczyli przy nim skradziony tego samego dnia banknot o nominale 50 złotych oraz klucz, którym otwierał szafkę.

Niekarany dotąd 25-latek usłyszał zarzuty dokonania pięciu kradzieży z włamaniem oraz dwóch usiłowań opisanych przestępstw. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wkrótce ze swojego zachowania wytłumaczy się przed sądem. Grozi mu nawet dziesięcioletni pobyt za więziennym murem.


reklama


Opr. JG

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media