fbpx

Polecamy

Zapraszamy na Targi Kielce – zniżki dla skarżyskich przedsiębiorców

Przypominamy o obowiązującej współpracy między gminą Skarżysko-Kamienna (reprezentowaną w tym zakresie przez Centrum Obsługi Inwestora) oraz Tragami Kielce, dzięki której przedsiębiorcy z terenu naszego miasta mogą prezentować się na targach na preferencyjnych warunkach.

Przypominamy, że w ramach obowiązującej umowy między Targami Kielce S.A. a Gminą Skarżysko-Kamienna przedsiębiorcy mogą skorzystać z bonifikaty na powierzchnię wystawienniczą w wysokości do 30% podczas imprez targowych. 

Zainteresowanych przedsiębiorców odsyłamy do COI (tel. 575 757 204, ul. Legionów 122D, www.coi.skarzysko.pl) i zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń na Targach Kielce w 2023 roku (www.targikielce.pl/kalendarium). Zapraszamy również do ich odwiedzania.

Targi Kielce to 2 w Europie Środkowo-Wschodniej organizator targów i wystaw. Jeden z dwóch liderów targowych w Polsce. To 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Targi Kielce to rocznie ponad 254 000 zwiedzających i gości z blisko 60 krajów, 6 900 firm oraz 248 000 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej. 91% zwiedzających nawiązało kontakty biznesowe.

 


reklama


UGM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media