fbpx

Polecamy

Skarżysko powalczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

Skarżysko-Kamienna po raz czwarty przystępuje do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.   Zachęcamy wszystkich, którzy jeżdżą na rowerach – czy to rekreacyjnie czy wyczynowo – do udziału w zabawie.  Każdy kilometr się liczy w ogólnej klasyfikacji.

W zabawie może wziąć udział każdy, kto zainstaluje na swoim telefonie aplikację Aktywne Miasta (dostępna bezpłatnie na Google Play i Apple App Store) i wybierze miasto, dla którego będzie kręcić kilometry (wybieramy Skarżysko-Kamienna).

Rywalizacja potrwa od 1 do 30 czerwca. Na liście startowej jest już  ponad 50 miast.

W ubiegłym roku Skarżysko przejechało 99576, 55 km. Ten wynik pozwolił na zajęcie 13. miejsce w Polsce.  W zabawie uczestniczyło 520 osób.

W tym roku przypada 100-lecie nadania praw miejskich naszemu miastu. Z tej okazji pobijmy rekord i przejedźmy wspólnie 100 tysięcy kilometrów !!!

Na potrzeby rywalizacji miasta mogą zakładać grupy (dla szkół, instytucji, stowarzyszeń , klubów itp.). Należy ten fakt zgłosić do koordynatora lokalnego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 797 112 002).

Zachęcamy szkoły do zgłaszania swoich grup, gdzie można rywalizować o miano najlepszych w szkole.

Dla uczestników i uczestniczek, którzy wykręcą najlepsze wyniki, przewidziane są nagrody. Wszyscy zapisani do rywalizacji uczestnicy będą  mogli uczestniczyć w konkursach, gdzie do zdobycia będą gadżety związane z RSP.

Na FB działa grupa Rowerowa Stolica Polski – Skarżysko-Kamienna, gdzie uczestnicy dzielą się swoimi treningami, przesyłają zdjęcia z wypadów rowerowych. Tam też znajdziecie wszystkie informacje związane z rywalizacją. Informacje będą dostępne też na stronie internetowej MCSiR.

DO POBRANIA:
REGULAMIN PROJEKTU „PUCHAR ROWEROWEJ STOLICY POLSKI” DLA MIAST


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media