Polecamy

Kukiz’15 przygotowuje się do wyborów samorządowych (FOTO)

Stowarzyszenie Kukiz'15 zwiera szyki przed wyborami samorządowymi. Podczas konferencji prasowej w Skarżysku - Kamiennej w środę przedstawiono koordynatora wyborów w naszym mieście, zachęcano też do wstępowania do ugrupowania zwłaszcza młodych mieszkańców miasta.

Biuro dla mieszkańców, porady, prawne, pomoc frankowiczom. To niektóre z propozycji koła Kukiz'15 dla mieszkańców Skarżyska. Na konferencji prasowej zaczęto jednak od przedstawienia nowego członka zarządu wojewódzkiego stowarzyszenia, Tomasza Sadzy oraz koordynatora który ma przygotować ugrupowanie do wyborów w naszym regionie, Jacka Ciepińskiego.

- Będzie on odpowiedzialny za listy do rady powiatu i rady miasta oraz przygotowanie wyborów na prezydenta – mówiła Magdalena Fogiel – Litwinek, prezes oddziału świętokrzyskiego stowarzyszenia Kukiz'15.

Kukiz'15 w powiecie skarżyskim chce tworzyć „lepszą jakość” samorządu.

- Nie samorząd taki jak widzimy teraz. To ma być samorząd dla społeczeństwa, dla ludzi, otwarty na naszych mieszkańców – tłumaczył podczas konferencji Jacek Ciepiński, radny rady miasta.

Mówiono o planach, nie padły za to żadne deklaracje dotyczące kandydata Kukiz'15 na prezydenta miasta choć wśród propozycji pojawia się nazwisko właśnie miejskiego radnego.

- Żadne decyzje jeszcze nie zapadły ale mocny akcent w wyborach do rady miasta i na prezydenta chcemy zaznaczyć – informuje Magdalena Fogiel – Litwinek

Ugrupowanie nie wyklucza też ewentualnych koalicji.

Biuro Kukiz'15 przy ulicy 1 Maja tuż przy wiadukcie na osiedlu Dolna Kamienna funkcjonować ma w określone dni tygodnia w godzinach od 16 do 18. Rozpocznie działalność w najbliższym czasie, szczegóły mają być podane wkrótce.

PP foto: ME

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media