Polecamy

Lady Pank zagra w czasie Dni Miasta na 95-lecie Skarżyska

Skarżysko-Kamienna świętuje w tym roku 95-lecie nadania praw miejskich. Właśnie w tym duchu odbędą się tegoroczne Dni Miasta, które przypadają na 8, 9 i 10 czerwca. Na zakończenie wielkiego świętowania na scenie pojawi się legenda polskiego rocka – zespół Lady Pank.

Rozpoczynamy koncertem
Dni Miasta rozpoczną się już w piątek, 8 czerwca o godzinie 19.00 w klubie muzycznym Semafor. Zapraszamy na koncert rockowo-metalowy. Najpierw zagra skarżyski Raincoat, a gwiazdą wieczoru będzie popularna włoska grupa metalowa - Secret Rule.

Shaun Baker i Jessica Jane
Dni Miasta w sobotę odbędą się na stadionie RUCHU przy ulicy Piłsudskiego, 9 czerwca. Rozpoczną się o godzinie 15.00. Na scenie pojawią się m.in. skarżyskie Perły z Lamusa, a także Mix Dance, Na Plus, E-Mail. Nie zabraknie pokazów sportowych i konkursów. Gwiazdą pierwszego dnia Dni Miasta będzie duet Shaun Baker i Jessica Jane. Zabawę poprowadzi później DJ Tomek Gluza.

Uroczysta sesja na 95-lecie
Wielkie świętowanie Dni Miasta i 95-lecia miasta w niedzielę (10 czerwca) rozpocznie się Mszą świętą w intencji mieszkańców, która odbędzie się o godzinie 11.45 w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego. Następnie, o godzinie 13.00, w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się uroczysta Sesja Rady Miasta z okazji 95-lecia Skarżyska.

Legenda polskiego rocka w Skarżysku
Dalsza część odbędzie się na stadionie RUCHU – rozpocznie się o godzinie 15.00 poczęstunkiem tortem. Odbędą się konkursy i pokazy sportowe. Dzieci zapraszamy na koncert grupy Kosmokwaki. Na scenie pojawią się także lokalne zespoły, a gwiazdą wieczoru będzie Lady Pank.

Wystawa Psów Rasowych
W niedzielę na lodowisku miejskim odbędzie się wydarzenie towarzyszące Dniom Miasta – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, która odbędzie się na lodowisku miejskim. W trakcie wybrany będzie także najsympatyczniejszy mieszaniec z naszego miasta – zachęcamy mieszkańców do prezentowania swoich czworonogów w konkurencji Super Pies ze Skarżyska-Kamiennej.

Wstęp na wydarzenia z okazji Dni Miasta jest bezpłatny.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania 95-lecia miasta i do wspólnej zabawy – zachęca prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media