Polecamy

Najpierw śniadanie na trawie, potem wspólny seans filmowy – przed nami kolejna niedziela dla rodziny

13 i 20 maja to dwie kolejne niehandlowe niedziele. Ponownie więc zapraszamy do udziału w propozycjach przygotowanych specjalnie dla rodzin przez miejskie placówki w ramach akcji „Niedziele dla rodziny”.

Muzeum Orła Białego zaprasza Wszystkich mieszkańców Skarżyska na wspólne śniadanie na trawie.

- W najbliższą niedzielę tj. 13 maja 2018r. od godziny 9.00 czekamy na Państwa w Parku przy Stadionie Granat. Zabierzcie ze sobą prowiant, koc, Przyjaciół i Rodzinę i razem zacznijmy tworzyć tradycję wspólnego jadania śniadań na łonie natury... - zachęcają pracownicy Muzeum.

Każda niehandlowa niedziela to także możliwość bezpłatnego zwiedzania Muzeum – wcześniej jednak należy odebrać jeden z 20 bezpłatnych biletów dostępnych w kasie.

Miejskie Centrum Kultury z kolei zaprasza wszystkich chętnych na „Rodzinne spotkania filmowe” - jest to cykl spotkań, skierowany głównie do rodzin z dziećmi, podczas których wyświetlane są filmy familijne (na każdym spotkaniu - jeden tytuł). Na kolejny seans zapraszamy już 13 maja (start godz. 16.00, miejsce: sala konferencyjna nr 40 w MCK).

Niedzielę można spędzić też na sportowo - Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji na niehandlowe niedziele oferuje bilet rodzinny na basen (1 rodzic + 1 dziecko) w cenie 7 zł/godz. (w godz. 8.00-14.00). Można także wynajmować halę sportową w promocyjnej cenie (1/3 hali na 60 min. w godz. 8.00-14.00 - 25 zł).

Propozycje przygotowała również skarżyska biblioteka – w każdą wolną od handlu niedzielę w godzinach 14.00 - 18.00 czynna jest Filia Nr 3 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, mieszcząca się w Miejskim Centrum Kultury.

I.Szwagierek/UM Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media